[Warszawa] Klub ALIBI

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Klub ALIBI

Post autor: MacDante »

A więc:

Jest taki lokal ALIBI znajdującego się przy ul. Ogrodowej 46/48.

Wszyscy wysiadają na przystanku Żelazna, jeden przystanek od feminy, a dwa od Placu Bankowego. (dowolny tramwaj w strone Bemowa)

Co do znalezienia się to raczej problemów nie będzie, cała sala (aż 5 stolików 75x75 byłaby dla nas). Pub jest dwupoziomowy, piętro dla niepalących jest w trakcie wykańczania.

Jest to taki zaprzyjaźniony PUBO->INTERNET-o-> RPG-o->GRALNIA, z którego usług dość często korzystam gdy gramy w RPGi lub planszówki ze znajomymi.

PS: PUB jest otwart 24h na dobę i można spokojnie przez noc sobie grać. Oczywiście najlepiej uzgodnić to wcześniej z personelem ;)

A więc jak już wysiądziecie na przystanku Żelazna, to kierujecie się w ulicę Żelazna kierunek centrum, a następnie skręcacie w prawo w pierwszą prostopadłą ulicę i idziecie jakieś 200 metrów w strone DEAWOO CENTER i macie po prawej stronie PUB ALIBI.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2006, 09:55 przez MacDante, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

Jeżeli będą zainteresowani to tylko telefon i lokal mamy od dowolnej godziny na własne potrzeby :)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

MacDante pisze:A więc:

Jest taki lokal ALIBI znajdującego się przy ul. Ogrodowej 46/48.
Hurra - ale blisko mnie (a jeszcze blizej Chlodnej).
No i b. latwo podjechac tam z pl. Pilsudskiego jakby ktos bezposrednio po mszy mial ochote sie udac.
Jestem za. Wprawdzie skoro ten pub bedzie otwarty (mimo prohibicji), to pewnie i Paradox i Chlodna beda czynne, ale zawsze warto sprawdzic nowe miejsce (tym bardziej ze zapowiedzi solidnych stolikow i strefy dla niepalacych sa obiecujace).
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Będziemy. Krótko po 17.00.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

PUB będzei otwarty jako lokal, zawsze możesz sobi kupić kawę lub ciasteczka albo skorzystać z Internet Caffe :) Co do alkocholu to tak jak mówiłem jest prohibicja :)

OK to ja także będe przed 17 w piątek, aby nikt nie miał problemów z odnaleźieniem siebie :)

CZyli finito morało: rezerwuję stoliki, a jak się spodoba to cóż może narodzi się nowa Świecka Tradycja ala [Alibi] ;] I mozna wtedy sobie ustalic dowolny dzien spotkan :) do wyboru do koloru.

Wezmę ze sobą AoM i AH, a nóż ktoś nauczy mnie w to grać:)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, 11:28 przez MacDante, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Post autor: dasilwa »

Czy ktos pojawi się wcześniej niz o 17 w Alibi? Ja jeszcze nie wiem o ktorej sie pojawie ale moze bedzie możliwość że bede o 16, a najpozniej o 17.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

zobaczymy jak sie zadeklarują ludzie. Pamiętajcie ze bedzie padało i jak zwykle deszcz może niektórym troche uprzykszyć życie.
Ja oczywiście będę mógł być wcześniej bo mam z pracy jakies 500 m do pubu :)

PS: kolo alibi jest niewielki parking i miejscowki parkingowe jezeli ktos bedzei samochodem to dajcie znac wtedy jedna dwie bedziemy mogli zarezerowac :)
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

ja bede samochodem, o ile miasto sie nie okaze zbyt zablokowane zeby byc wogole (nie wiem czy przebije sie przez zwirki etc). bede o 17tej chyba ze bedzie sie zanosic na wieksza ilosc osob wczesniej to o 16tej
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

Moge byc o 16:00, ale czekam jeszcze na deklaracje innych. Zebym nie musial przez godzine wcinac ciasteczek i pic kawy, bo o 17:00 moglbym nie byc juz zdolny do gry.

Aha, trzeba by zalozyc oddzielny watek, np: Jeszcze nowsza swiecka tradycja - ALIBI.
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Post autor: MataDor »

Okazuje się że miałbym jutro czas na giercowanie.
Jednakże po zapoznaniu się z instrukcją do WK nie mam ochoty na żadną inną rozgrywkę :) Dlatego zastanawiałem się nad przyjściem do "Alibi" z WK, ale stół 75x75 będzie napewno za mały. Może ktoś wie czy Paradox jutro jest też czynny? tam stoły są wystarczające.
Jakby byli chętni do gry to mógłbym być punkt o 18:00, niestety jutro niektórzy pracują :?
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

Matador, w Alibi pewnie daloby sie zestawic 2 stoly razem (mam nadzieje).
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

nawet 4 ale myslalem ze to oczywiste :)

:) Tak wszystko można zrobić :)
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Post autor: MataDor »

Czyli nie ma problemu :)

W takim razie ja jak mówiłem mogę być o 18:00.
Tylko jeśli chodzi o Warrior Knights rozumiem że wszyscy przeczytają instrukcję, bo nauczenie kogoś przed grą będzie bardzo trudne i o czasie jaki na to trzeba by poświęcić nawet nie chcę myśleć :wink: Zresztą ja napewno tego sensownie nie wytłumaczę, no such skill ;)

Myślę że musielibyśmy mieć z 4 graczy minimum...
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

MataDor pisze:Myślę że musielibyśmy mieć z 4 graczy minimum...
Jednego już masz.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

i ten się martwi o graczy chętnych zaszarżować w WK ;] hahaha
no dobra piszę się :P szkoda tylko że tak późno bedzeisz :/ wcześniej byśmy zaczeli to wczesniej rewanzyk moglby byc zrobiony ;]
Awatar użytkownika
Hudson
Posty: 481
Rejestracja: 20 gru 2004, 00:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hudson »

MacDante pisze:A więc:

A wieć jak już wysiądziecie na przystanku Stalowa, to kierujecie się w ulicę stalową
Proponuje jednak wysiasc na przystanku Żelazna, i kierowac sie w strone ulicy Żelaznej :wink:
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

hahaha ale gafa, a wszystko przez ten metal, dzięki za zauważenie pomyłki. Tak CHODZI O ŻELAZNĄ !!! :)

posta poprawiłem już :)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

Ja tez sie ponownie deklaruje na WK.

(a z ta Stalowa, to myslalem ze to niewinny zarcik :wink: )
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

1. MacDante - załóż w końcu nowy wątek :!:
2. Pojawię się o 16 i mogę grać we wszystko.
3. Przyniosę Osadników i M2R:Maerklin, tak jak już pisałem.
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2006, 09:02
Lokalizacja: Stąd

Post autor: Leo »

Przepraszam wszystkich zawiedzionych , ale jutro jadę odwiedzić Mamę (w końcu to 26 maj).
Zresztą widzę, że sobie poradziliście. :)
Pozdrawiam i zapraszam za tydzień.
Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 346
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MacDante »

draco pisze:1. MacDante - załóż w końcu nowy wątek :!:
...
Lepiej niech moderator wydzieli z tego topica Posty od ADRESU ALIBI jako oddzielny topic. Dzięki temu unikniemy śmieciowiska w temacie na smolnej a nowy Topic już będzie miał aktywność :]

[ zrobione - Nataniel ]
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

dasilwa pisze:Czy ktos pojawi się wcześniej niz o 17 w Alibi? Ja jeszcze nie wiem o ktorej sie pojawie ale moze bedzie możliwość że bede o 16, a najpozniej o 17.
Ja mogę być o 16. Co prawda cały czas się boję, żę będzie hardcore w Warszawie i ciężko się będzie przebić. Ale jeżeli byśmy umówili się na 16 to można by spokojnie rozegrać Goa zanim przyjdzie Matador z WK.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

Pancho pisze:Ja mogę być o 16. Co prawda cały czas się boję, żę będzie hardcore w Warszawie i ciężko się będzie przebić.
Masz podobno dzien wolny wiec jak wyruszysz odpowiednio wczesnie, to nawet na piechote dojdziesz na czas - nawet z Kabat (a przeciez tam nie mieszkasz)

:lol:
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Post autor: MataDor »

Ups, mam nadzieję że Warszawa będzie przejezdna.... będę jechał autem ze Starej Miłosnej i już się boję.... :?
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Hehe, ale nie chcę spędzić wolnego dnia na dotarciu do knajpy :) A mieszkam na Ochocie, Żwirki będą zamknięte bo Papa będzie odlatywał. Spróbuję tramwajem, powinno być git.

To co, ostateczna decyzja? Kto może niech pojawi się o 16, ok? Jak widzę to już mogą jax, draco i bazik. Dasilwa i MacDante prawdopodobnie.
ODPOWIEDZ