[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: ragozd »

rokter pisze:malwina! ja dopiero na zdjęciu (14) zobaczyłem ten dekolt !!! (i teraz wszystkie chłopaki z Warszawy wskakują na stronę Gramajdy :-) )

BTW.
Laska na tym samym zdjęciu pierwsza z lewej to moja siostra :-) Jak któryś chce do niej startować, to najpierw proszę do mnie na krótki wywiad środowiskowy i eliminacje półfinałowe.
Jungle speed czy wikinger ;) ?
Moje doswiadczenie mowi, ze im wieksze zachecanie, to tym bardziej powinno sie uwazac ;) Zreszta i tak na rejestracje czekam juz z tydzien i nic :(
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Serodziej
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2008, 15:39
Lokalizacja: wsiurowo
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Serodziej »

O ho ho to sie porobilo...
Pani Prezesowa w TVN :shock:
...a nie znajdzie sie moze jakis etacik w TVN dla mnie, jako sprzatacza?
Slyszalem, ze tam calkiem dobrze zarabiaja w dobie kryzysu. Padam do nozek i caluje raczki... czy mam juz slac CV? :wink:

rokter pisze:BTW.
Laska na tym samym zdjęciu pierwsza z lewej to moja siostra :-) Jak któryś chce do niej startować, to najpierw proszę do mnie na krótki wywiad środowiskowy i eliminacje półfinałowe.
UWAGA! Moderator usunal pozostala czesc tejze wypowiedzi

"W finale przewiduje krotki, 10 minutowy sparing na ringu bokserskim. Boksujemy bez rekawic. Musze miec pewnosc, ze wybranek mojej siostry to twardy chlop a nie jakies cieple kluchy"
:mrgreen:

Zdjecie nr 14, pierwsza klasa 8) (ale przeciez prosilem o nie fotografowanie metoda "zza krzaka". Moje prosby zostaly zignorowane, wiec bede musial z Kims powaznie porozmawiac na ten temat i wyciagnac jakies konsekwencje :wink: ) ...to, ze akurat nadmiernie wychylam sie do przodu a Mateusz az sie zaczerwienil, to tylko... zbieg okolicznosci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Chireadan
Posty: 38
Rejestracja: 06 sty 2009, 13:35

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Chireadan »

Serodziej pisze:(ale przeciez prosilem o nie fotografowanie metoda "zza krzaka". Moje prosby zostaly zignorowane, wiec bede musial z Kims powaznie porozmawiac na ten temat i wyciagnac jakies konsekwencje :wink: )

Mnie nie prosiles o to, a to ja wlasnie robilam to zdjecie :P poza tym nie bylo to zza krzaka gdyz i poniewaz weszlam specjalnie na lawke zeby uwiecznic ta jakze piekna chwile, trudno mnie bylo nie zauważyc :D . Nie przejmuje sie wiec Twoimi calymi rozmowami i kosekwencjami :wink:
Świat bez wariatów?
Byłby nienormalny.
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Ok 16.02.2009 - tak jak oczekiwałem było extra :)
Zagrałem
- Condotierre (albo podobnie) - wydaje się że za parę groszy warto nabyć tę grę ( i dowiedzieć się o prawidłowe zasadu a nie Seneszelowe :) )
- Lis Pustyni - ha rozegrana bitwa pod Tobrukiem - Polacy się dzielnie trzymali (prawdopodobnie napisaliśmy erratę do paru zasad hehe
- Metropolis - licytacyjna gra - coś do czego powrócę chętnie
- Blokus - 3 osoby z remisem :)
- Filary Ziemi - moja 2 partia w życiu - byłem zmęczony, było blisko tym razem porażka :) ale ogólnie dotrzymywałem kroku i podobno miałem podzielną uwagę (sarkazm Itsumy) - jestem ciekaw jak długo mój pion workera był poza grą :)

A teraz sprawy logistyczne:
Rozglądając się wczoraj po Alibii wypatrzyłem jedynie 2 osoby które nie należały do grona planszówkowiczów, czy go!-istów, więc naprawdę jeżeli kierownictwo pubu narzeka to niech przemyśli to dwa razy, ponieważ - Oaza wprowadziła akcję reklamową - bannery , zupa dnia 4 zł i dostęp do naszej-klasy.pl hehe :)

Dziękuję jeszcze raz Kasi za wypożyczenie Jungle Speed`a
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

Robert (Harkonnen) pisze: - Filary Ziemi - moja 2 partia w życiu - byłem zmęczony, było blisko tym razem porażka :) ale ogólnie dotrzymywałem kroku i podobno miałem podzielną uwagę (sarkazm Itsumy) - jestem ciekaw jak długo mój pion workera był poza grą :)
Nie martw się, nie minęła go żadna kolejka :) Ale gra była rewelacyjna, szczególnie ze względu na towarzystwo. Pokładałem się ze śmiechu. Robert, Grzegorz szacun, że ze mną wytrzymaliście ;)
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 264
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

Robert (Harkonnen) pisze: A teraz sprawy logistyczne:
Rozglądając się wczoraj po Alibii wypatrzyłem jedynie 2 osoby które nie należały do grona planszówkowiczów, czy go!-istów, więc naprawdę jeżeli kierownictwo pubu narzeka to niech przemyśli to dwa razy, ponieważ - Oaza wprowadziła akcję reklamową - bannery , zupa dnia 4 zł i dostęp do naszej-klasy.pl hehe :)
Aha, Oaza jak zwykle kusi :D

Swoją drogą, jeśli akcje propagandowe i naborowe do planszówkowych bojówek dalej będą zbierały takie plony to może trzeba się będzie podzielić na dwa obozy? Zgłaszam swoją kandydaturę na podprezesa komórki "Oaza" i kółka gier nieklaszczących :D

Może nawet jakiś turniej zorganizuję :roll:
Awatar użytkownika
memnos
Posty: 83
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: memnos »

Moje pierwsze spotkanie w Alibi od 8 września zeszłęgo roku. Jaki szmat czasu :? . Ale było to jedno z najlepszych spotkań na jakim byłem w Alibi. Głównie dzięki temu, że udało mi się zagrać z prawie wszystkimi "starymi" bywalcami (w odróżnieniu "nowych twarzy").

A w co grałem i z kim?
Na pierwszy ogień Condottiere z Mikołajem, Markiem i Robertem. Gra w sumie niezbyt mi się spodobała (pewnie z powodu Marka, który z premedytacją zataił przed nami część zasad ;)), ale partia była wyjątkowo rozrywkowa, trzeba to oddać.
Później dwie partyjki Pędzących Zółwików (jedna w wersji standardowej, druga w wersji zaawansowanej, czyli bez znajomości swojego koloru - opcja tylko dla prawdziwych mężczyzn!) z Markiem, Grzechem i yhm, uhm Itsumą? Nie jestem pewien :oops: .
Później nadszedł czas, żeby wypełnić swój smutny obowiązek i przegrać dwie partie z Prezesem.
Jako pierwszą grę, do podbicia swojego ego Bartek wybrał Marrakech, w którym przyjął swoją ulubioną strategię - kreowanie odpowiedniego wizerunku jednego z współgraczy, mającego przekonać resztę, że ofiara agresywnego PR wygrywa (w niektórych kręga nazywa się tą strategię szczuciem wszystkich na jednego ;)).
Po zebraniu odpowiedniego haraczu od kairskich handlarzy wyrzuszyliśmy do Gazy pogrzebać sobie w piasku w Mykerinosie. Tutaj rokter przyjął technikę "szarej myszki" - siedzienia cicho i cieszenia się w duchu z rychłego zwycięstwa. Ja, wypełniając podpisane wcześniej zobowiązanie (bez którego nie wpuszczono by mnie do Alibi) przegrałem. Ale przegrałem w wielkim stylu - jednym punktem. A przegrana moja była tak świetna, że Prezes omal nie spadł z krzesła. Pewnie dotarł do niego podprogowy przekaz mówiący, że jakbym chciał to wdeptałbym go w ten pustynny piasek. Jakbym tylko chciał ;).
Dalej nastąpiła tylko jedna rundka w aGoT LCG z Pjajem, który niestety musiał zagrać w umówione Through the Ages.
Na koniec symultaniczne partyjki w Skrable i Pędzące Żółwie z Kasią, Yogiem i erm.. Miśkiem (nie wiem jak kolega ma na imię - tak o nim Kasia na gramajda.pl pisała ;))

Zaskoczyły mnie wczoraj trzy rzeczy.
Po pierwsze frekwencja. Graliśmy chyba w porywach na 8-9 stołach. Chyba wkrótce będziecie musieli dokupić sukien.
Po drugie go-iści w głównej sali. Pod moją nieobecność dokonała się schizma w Gramajdzie, o której nikt na forum nie wspomniał, i część graczy przerzuciła się na tylko i wyłącznie gry czysto logiczne :>?
A po trzecie ilość "nowych twarzy". Grubo ponad połowy osób nie znałem, lub widziałem tylko na 1-2 spotkaniach przed wyjzadem. Jeśli utrzymacie takie tempo wprowadzania nowych osób to już niedługo będziecie mogli przejść do kolejnego etapu zdobywania władzy nad światem... Ups wygadałem się :oops: .

Pozdrawiam z zaśnieżonego Wrocławia,
memnos.

PS: Co tam Brzeg/Pionek/Gratislavia. Wy tam macie co tydzień 1/7 takiej imprezy, oni sobie mogą wziąć te dwarazydoroczne eventy... ;)
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Longinus997 pisze: Zgłaszam swoją kandydaturę na podprezesa (...) kółka gier nieklaszczących :D
Jak można wygłaszać takie herezje... Że niby gry klaszczące niefajne są, co? :wink:
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

memnos pisze: Później dwie partyjki Pędzących Zółwików (jedna w wersji standardowej, druga w wersji zaawansowanej, czyli bez znajomości swojego koloru - opcja tylko dla prawdziwych mężczyzn!) z Markiem, Grzechem i yhm, uhm Itsumą? Nie jestem pewien :oops: .
Itsuma, Itsuma, hmm... nie, nie znam gościa. Możesz go opisać? ;)

Tak to byłem ja.
Pozdrawiam
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

Pjaj pisze:
Longinus997 pisze: Zgłaszam swoją kandydaturę na podprezesa (...) kółka gier nieklaszczących :D
Jak można wygłaszać takie herezje... Że niby gry klaszczące niefajne są, co? :wink:
Niestety, niektórzy gubią się już na etapie klaskania :mrgreen:
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

memnos pisze: Jako pierwszą grę, do podbicia swojego ego Bartek wybrał Marrakech, w którym przyjął swoją ulubioną strategię - kreowanie odpowiedniego wizerunku jednego z współgraczy, mającego przekonać resztę, że ofiara agresywnego PR wygrywa.
KAŻDA GRA JEST NEGOCJACYJNA :-)
memnos pisze: Po drugie go-iści w głównej sali. Pod moją nieobecność dokonała się schizma w Gramajdzie, o której nikt na forum nie wspomniał, i część graczy przerzuciła się na tylko i wyłącznie gry czysto logiczne :>?
A wcale, że nie. Z tego co pamietam, goiści sami zaczeli do nas wpadać od jakiegoś czasu. To nie jest grupa wydzielona z Gramajdy, ale osobny gang, który pogrywa sobie w GO w poniedziałki (czasem ktoś od Nich dosiada się do nas, a czasem ktoś od Nas dosiada się do Nich :-) )
memnos pisze: Jeśli utrzymacie takie tempo wprowadzania nowych osób to już niedługo będziecie mogli przejść do kolejnego etapu zdobywania władzy nad światem...
Mwahahahaha!
Longinus997 pisze: Zgłaszam swoją kandydaturę na podprezesa komórki "Oaza" i kółka gier nieklaszczących :D
A wiesz, kto Cię musi na podprezesa namaścić? A wiesz jakie drogie sa olejki do namaszczania? A wiesz, komu przekazać pieniądze? Jak wiesz - to jesteś podprezesem.
ragozd pisze: Zreszta i tak na rejestracje czekam juz z tydzien i nic :(
Czy ktoś jeszcze miał problemy z rejestracją na stronie gramajdy? (ragozd, daj znać, jak sprawa się rozwiąże)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
idha
Posty: 404
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 36 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Chireadan pisze:Mnie nie prosiles o to, a to ja wlasnie robilam to zdjecie :P poza tym nie bylo to zza krzaka gdyz i poniewaz weszlam specjalnie na lawke zeby uwiecznic ta jakze piekna chwile, trudno mnie bylo nie zauważyc :D .
Oj, oj, jakbyś nie wiedziała, że gracze w ferworze walki nie zwracają uwagi na to, co się dzieje dookoła ;) :P

A ja troszkę z innej beczki - garść informacji dla tych, którzy zadeklarowali swoją obecność na sobotnim suchi-party.
Jest nas chwilowo 15:

1. idha
2. współlokatorka idhy (też planszówkowa)
3. jej chłopak (też planszówkowy)
4. Milijon
5. chaos_maker
6. demnogonis
7. Badwolf
8. Pandura
9. Yog
10. nixnicky
11. olimpia
12. Michał vel Misiek
13. Mr Teatime
14. wołek (być może)
15. Aftar2

Jeśli ktoś chce zrezygnować, to bardzo bardzo proszę o wcześniejszą informację - w piątek robię zakupy i wolałabym nie kupić nadmiarowej ilości składników.
Zaczynamy o 17.00. Nie będę mordować za spóźnienie, ale nie gwarantuje, że zostanie Wam coś do żarcia (buhahaha... więcej dla mnie :mrgreen: ). Nie mówicie potem, że nie ostrzegałam ;) Nie zdziwcie się także, jeśli o 22.00 zapuka do drzwi ochrona/policja - mam dość upierdliwych sąsiadów. Informacje o tym, gdzie mieszkam i jak do mnie trafić rozesłałam w pmkach - radzę to sobie postudiować i ewentualnie zawczasu zadawać mi pytania, bo z doświadczenia wiem, że ludzie jakoś prawie zawsze się gubią (a może po prostu nie chcą do mnie trafić... :( ).
Jeśli chcecie przynieść ze sobą coś do picia tudzież jakąś lekką przekąskę - na pewno Wam nie zabronię, wręcz przeciwnie :D ;)
Jeśli chcecie przynieść ze sobą jakąś grę - też Wam nie zabronię, wręcz przeciwnie - bardzo gorąco namawiam :)
Gry u mnie dostępne:

Battle Star Galactica (dziękuję Badwolfowi)
Blefuj!
Blue Moon City
Blokus
Cytadela (dziękuję rokterowi)
Filary Ziemi
Fury of Dracula
Hansa (dziękuję Milijonowi)
Książęta Florencji
Magia i miecz
Marakesz (dziękuję rokterowi)
Prawo dżungli
Puerto Rico (dziękuję Milijonowi)
Sabotożysta
Samuraj (dziękuję Pandurze)
Shadows over Camelot
Szogun
Wasabi
Wikingowie
Wysokie Napięcie
Zoolotetto

Pozdrawiam i zapraszam :)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: ragozd »

rokter - to raczej klopoty z kontem pocztowym
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

W PONIEDZIAŁEK MNIE NIE BĘDZIE. Weźcie proszę więcej gier i pamiętajcie drodzy parafianie, że tego dnia może pojawić się większa niż zwykle liczba nowych gości. Fajnie by było, gdyby zajęła się nimi również większa niż zwykle liczba naszych stałych bywalców. A więc:
ODEZWA NA MURZE pisze:
OBYWATELE! Jeśli widzicie kogoś, kto się niepewnie rozgląda po Alibi, zaciągnijcie go do stołu i wytłumaczcie instrukcję! (i nie przejmujcie się, jeśli Nieznajomy zarzeka się, że szukał tylko ubikacji. Już my wiemy lepiej, czego mu trzeba!)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

rokter pisze:W PONIEDZIAŁEK MNIE NIE BĘDZIE.
Jak to? A turniej?
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

To już po nas, jak już Prezes przestaje chodzić to znaczy, że się rozsypiemy, jak nic... :cry:

A tak na serio to wpisujmy gry które weźmiemy w poniedziałek, żeby nie wyszło tak, że znowu wszyscy liczyli na Prezesa. Ja będę miał:
- Carrcassone + dodatki;
- Alhambra
- Age of Mythology
- Saboteur

Jeśli chodzi o turniej to są dwa powody, żeby przenieść na następny tydzień: wielu osobom nie udało się zagrać w tym tygodniu i poznać tajniki gry, więc była by szansa na doszkolenie zawodników, oraz brak Prezesa, którego uściśnięcie szanownej ręki jest główną nagrodą :)
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Kmet
Posty: 168
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:04
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Kmet »

Pjaj pisze:
rokter pisze:W PONIEDZIAŁEK MNIE NIE BĘDZIE.
Jak to? A turniej?
A od kiedy Rokterowi nieobecność przeszkadza w wygraniu turnieju ? ;)
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: cannehal »

A może napiszemy co przyniesiemy w komentarzach do spotkania na gramajda.pl? Albo przynajmniej tu i tam.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Itsuma Oki pisze:To już po nas, jak już Prezes przestaje chodzić to znaczy, że się rozsypiemy, jak nic... :cry:

A tak na serio to wpisujmy gry które weźmiemy w poniedziałek, żeby nie wyszło tak, że znowu wszyscy liczyli na Prezesa. Ja będę miał:
- Carrcassone + dodatki;
- Alhambra
- Age of Mythology
- Saboteur

Jeśli chodzi o turniej to są dwa powody, żeby przenieść na następny tydzień: wielu osobom nie udało się zagrać w tym tygodniu i poznać tajniki gry, więc była by szansa na doszkolenie zawodników, oraz brak Prezesa, którego uściśnięcie szanownej ręki jest główną nagrodą :)
Problem polega na tym, że 2 marca na pewno mnie nie będzie, a organizator pewnie by się przydał. Nie mam jednak nic przeciwko, żeby turniej przesunąć na 9 marca. Data 23-go rzeczywiście nie jest zbyt szczęśliwa, bo jak już pisałem na stronie gramajdy przyjście do klubu nowych ludzi w trakcie turnieju może doprowadzić ich do wniosku, że:
a) jesteśmy niegościnni i zajmujemy się tylko sobą
b) potrafimy grać tylko w jedną gre
Osobiście jestem więc za przesunięciem. Co na to reszta?
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

Jeśli jestem resztą to jestem za.

Gry na Gramajdzie na poniedziałek dopisane.
Czy mógł by ktoś zabrać na spotkanie Stone Age?

Jeśli Panowie będziecie grali w planszowy odpowiednik Cyvilizacji to piszę się na grę i krótką naukę.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2009, 15:21 przez Itsuma Oki, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

mi nie przeszkadza przesunięcie turnieju a gry, które wezmę wpisałem na gramajdzie peel: http://www.gramajda.pl/node/70#comment-169

Prezes nas sprawdza i na pewno wyśle jakiegoś Tajemniczego Klienta.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

mam nadzieję, że moja nieobecność jako przyczyna przenoszenia turnieju to tylko żart.
bo już się gubię, co jest serio, a co nie...
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

rokter pisze:mam nadzieję, że moja nieobecność jako przyczyna przenoszenia turnieju to tylko żart.
Jak mogłeś we mnie zwątpić??? :wink:

A tak na serio, jeżeli rzeczywiście ma przyjść jakaś znaczna ilość osób w poniedziałek, jestem za przesunięciem - z jednej strony oni nie będą się dobrze bawić, z drugiej my się będziemy stresować, że nie jesteśmy wystarczająco gościnni.
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

To najprawdziwsza prawda, ktoś pod nieobecność Prezesa mógł by zechcieć wygrać a do tego nie możemy dopuścić. :)
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

jak pewnie część z Was wie, szykują się dwie ciekawe premiery polskich edycji światowych szlagierów:

- GENUA: http://www.hobbit.net.pl/genua-p-8986.h ... 056717c22c
- MODERN ART: http://www.hobbit.net.pl/modern-art-p-8985.html

Mam możliwość skołowania tych gier w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. gdyby ktoś był zainteresowany, proszę się zgłaszać na priv (plus oczywiście zwyczajowo: cokolwiek z hobbita z 10-15% zniżką lub z rebela z 5%)

Cały przyszły tydzień mnie nie będzie, więc wszystkie zamówienia zbiorę w poniedziałek za 2 tygodnie.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
ODPOWIEDZ