Viscounts of the West Kingdom / Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Xyhoo
Posty: 186
Rejestracja: 13 lis 2021, 18:34
Has thanked: 325 times
Been thanked: 142 times

Re: Viscounts of the West Kingdom / Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Xyhoo »

Wicehrabiowie mają sami w sobie bardzo dużo zasad, te dodatki rozwadniają rozgrywkę, zagrałem z nimi raz i szczerze mówiąc szkoda zachodu. To jest dobra gra bez tych udziwnień.
Tylko zaznaczę, nie mam zupełnie ciągotek do kompletowania wszystkiego i myślę podobnie o wielu dodatkach.
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Viscounts of the West Kingdom / Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: bartekb8 »

Xyhoo pisze: 19 maja 2024, 16:11 Wicehrabiowie mają sami w sobie bardzo dużo zasad, te dodatki rozwadniają rozgrywkę, zagrałem z nimi raz i szczerze mówiąc szkoda zachodu. To jest dobra gra bez tych udziwnień.
Tylko zaznaczę, nie mam zupełnie ciągotek do kompletowania wszystkiego i myślę podobnie o wielu dodatkach.
A widzisz, ja takie odczucia miałem odnośnie Paladynów: dodatek, który niepotrzebnie rozwadniał i komplikował rozgrywkę przez dodanie nowych, niepotrzebnych strategii i metod punktowania. Szybko sprzedałem. W takim razie dzięki za radę, na pewno się wstrzymam, chyba że będzie mi mało po kilku-kilkunastu grach.
ODPOWIEDZ