[Tychy] Spotkania planszówkowców w Wenecji

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Nayan
Posty: 134
Rejestracja: 21 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Pszczyna

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Nayan »

ale przypominam iż program potrzebuje źródełka prądu :) a w avanti z tym raczej kiepsko.
Nayan
"Dopóki na świecie będzie istniał człowiek, będą też wojny."
Awatar użytkownika
mrowka
Posty: 163
Rejestracja: 11 lis 2006, 14:16
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: mrowka »

Jar pisze: Pod warunkiem że nie bedzie muzyka grącego się do mikrofonu jak ostatnio.
Naprawde byla muzyka na zywo?? :o

Co do GoTa mozemy negocjowac, ale to dopiero w okolicach 16 X. Moja skromna osoba wczesniej nie da rady.

ps Nayan nie wiem o co chodzi z tym pradem, ale ja juz korzystalem z gniazdek w Avanti - tyle, ze sa dostepne w mniejszej salce, w ktorej zwykle sie nie rozkladamy. Choc chcialbym przypomniec, ze to wlasnie tam przez dlugie miesiace odbywaly sie poczatkowe spotkania :)
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobię myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie mysleć i tyle samo bym wymyślił"
---
Amber i in. - armie do Neuroshima Hex!
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

mrowka pisze:ps Nayan nie wiem o co chodzi z tym pradem, ale ja juz korzystalem z gniazdek w Avanti - tyle, ze sa dostepne w mniejszej salce, w ktorej zwykle sie nie rozkladamy. Choc chcialbym przypomniec, ze to wlasnie tam przez dlugie miesiace odbywaly sie poczatkowe spotkania :)
Co bylo dobrym rozwiazaniem, bo byl wzgledny spokoj. Gorzej, ze kelnerki tam rzadziej zagladaly, a i stolow laczonych nie ma z tego co pamietam.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Nayan
Posty: 134
Rejestracja: 21 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Pszczyna

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Nayan »

mrowka pisze:
Co do GoTa mozemy negocjowac, ale to dopiero w okolicach 16 X. Moja skromna osoba wczesniej nie da rady.
czyli w ten piątek może imperial :) albo SoE :) tylko ktoś by musiał przynieść :twisted: no bo w gwiezdnego to wszystko dopiero zacznie się rozkręcać i będą zamykać avanti
mrowka pisze: ps Nayan nie wiem o co chodzi z tym pradem...
Program do pomocy w Gwiezdnym Kupcu napisałem ale ostatnio laptop wyłączył się w połowie rozgrywki i potem trzeba było rzucać kostkami.
Nayan
"Dopóki na świecie będzie istniał człowiek, będą też wojny."
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

mrowka pisze:Naprawde byla muzyka na zywo?? :o
Ano była i uwierz mi Mrówka nie chcaiałbyś tego słyszeć, oj nie. Problem polega na tym że nie było słychać niemal nic innego w tym swoich współgraczy.
bman
Posty: 184
Rejestracja: 10 lut 2008, 22:32
Lokalizacja: laziska

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: bman »

imperial ? a co to takiego ?
x
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

AvantaR pisze:
mrowka pisze:ps Nayan nie wiem o co chodzi z tym pradem, ale ja juz korzystalem z gniazdek w Avanti - tyle, ze sa dostepne w mniejszej salce, w ktorej zwykle sie nie rozkladamy. Choc chcialbym przypomniec, ze to wlasnie tam przez dlugie miesiace odbywaly sie poczatkowe spotkania :)
Co bylo dobrym rozwiazaniem, bo byl wzgledny spokoj. Gorzej, ze kelnerki tam rzadziej zagladaly, a i stolow laczonych nie ma z tego co pamietam.
no i ciemniej tam jest :)
Mayasty
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 7 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Mayasty »

Byłby ktoś zainteresowany partyjką "Mall of horror" w najbliższy piątek ?
bman
Posty: 184
Rejestracja: 10 lut 2008, 22:32
Lokalizacja: laziska

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: bman »

Jeżeli będę to nawet chętnie .
x
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

Mayasty pisze:Byłby ktoś zainteresowany partyjką "Mall of horror" w najbliższy piątek ?
Kurcze, a mnie nie bedzie :-(
bman
Posty: 184
Rejestracja: 10 lut 2008, 22:32
Lokalizacja: laziska

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: bman »

Jar pisze: Kurcze, a mnie nie bedzie :-(
Musisz przeżywać small horror :twisted:
x
Awatar użytkownika
Federant
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2009, 22:51

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Federant »

Dzisiaj udało mi się zagrać w dwie przednie gry, Stone age i Mall of horror. W żadną nie udało mi się wygrać ale liczę na to że któraś z nich (a najlepiej obie) pojawi się jeszcze za tydzień :wink:
Pudelek
Posty: 647
Rejestracja: 04 lis 2007, 00:47
Lokalizacja: Oberschlesien
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Pudelek »

Stone Age jak zawsze wymiata :D

a w Mall of horror zeżarto mnie jako pierwszego :( jak się tak nie bawię...
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

Pudelek pisze: a w Mall of horror zeżarto mnie jako pierwszego :( jak się tak nie bawię...
Pociesz się, po prostu jesteś dobrym człowiekiem. W ta gre żeby wygrać trzeba być "cynicznym, wyrachowanym draniem" ;-)
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

Jar pisze:
Pudelek pisze: a w Mall of horror zeżarto mnie jako pierwszego :( jak się tak nie bawię...
Pociesz się, po prostu jesteś dobrym człowiekiem. W ta gre żeby wygrać trzeba być "cynicznym, wyrachowanym draniem" ;-)
zresztą takim jak Ty ;-) mnie zeżarto jako drugiego :-P

a Stone Age znów będzie w piątek :-)
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

Jakie plany na piątek?
Co z tym GoTem?
Bone Charmer
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2007, 16:24
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Bone Charmer »

Przytacham SC wersję rozszerzoną. Będę około 16:30.
Nayan
Posty: 134
Rejestracja: 21 maja 2008, 20:38
Lokalizacja: Pszczyna

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Nayan »

Mnie raczej nie będzie a miałbym taką ochotę na SC z dodatkiem :( no cóż będzie jeszcze okazja
Nayan
"Dopóki na świecie będzie istniał człowiek, będą też wojny."
Mayasty
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 7 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Mayasty »

Będę z 3 osobami ok. 19:30. Przytargamy dwie rzeczy: "Mall of horror" (jakoś ostatnio lubię ten klimat) oraz prototyp gry o zespołach muzycznych po kolejnym tuningu (chętni mile widziani) ;-)
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

Wychodzi na to że na rzecz testów prototypu nie zagram w SC.
A moze by tak Chaos... szybszy jest od SC
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Ja przywioze Warhammera: Invasion, jesli beda chetni to z checia zagram i naucze :)

SC tez brzmi fajnie, ale chyba troche za dlugie. Z checia zagralbym tez w Pandemica.

Jesli mnie nie zatrzymia w robocie to powinienem byc kolo 16:30 :)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Browarion »

Mały Gratislaviowy Off Topic, przepraszam, ale to z dobrej woli

Wszyscy, którzy na Gratislavię się wybierają, są proszeni słać informację o przybyciu w celu realizacji gustownych identyfikatorów; jak zwykle rolę wykonawcy plakietek przyjął na siebie wc, więc uprzejmie prosimy oprócz jakichś formalnych zgłoszeń na Forum przesyłać informację bezpośrednio do Wojtka.
Czas jest elementem kluczowym, bo tym razem nie będziemy mieć szansy na zgłoszenie się "dzień przed", bowiem Wojtek musi się oprócz przyjemnościami zająć także pracą :( (wiemy, pozostajemy w smutku) :mrgreen:

Serdecznie pozdrawiam
8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

Ale tu cicho i spokojnie, jakbyśmy wogóle nie grali w zeszły piątek. A przecież graliśmy.
Na stole goscił Beowulf, Pandemic, Stone Age, Mall of horror, prototypowa gra muzyczna, Wilki i owce i jakowaś gra sportowa w której rzucało się kostkami (Kolderka więc może on coś napisze, bo ja w to nie grałem).

Boewulfa spróbowałem po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Ciekawa gierka.
Rozgrywka w Stone Age, była, jak dla mnie, dosyć emocjonująca, niewątpliwie lubie ta gierkę. Niby prosta, a kombinować trzeba.
Co do prototypu muzzycznego (grzegorz wymyśl jakąś nazwę choćby roboczą!) to graliśmy dosyć szybk i musieliśmy kończyć w połowie, o 22.30 panie z obsługi zaczęly wymownie zerkać w naszą stronę.
Nie wątpliwie gra jest, moim zdaniem ciekawa, dobrze się gra, na początku trzeba przedrzeć się przez zasady których trochę jest, ale potem szybko już się wszystko łapie. Czekam na pełną rozgrywkę w składzie ludzi którzy już tę grę trochę znają. Wtedy będzi można poeksperymentować ze strategiami, a tych, wydaje się, trochę być.
Bezwątpienia zawsze jestem chętny do dalszych testów.

A jakie pomysły na ten tydzień?
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

nikt tu nie pisze bo wszyscy to mają w d****. a tak na poważnie to nie ma u nas maniaków, tylko normalni ludzie, którzy sobie grają w planszówki od czasu do czasu. a ja jak widzę takie podejście u innych to mnie się też odechciewa :-P

gra sportowa, w której rzucało się kośćmi to był Decathlon - Knizii. a ja grałem jeszcze w Aton. planów brak, może jak mi się zachce i starczy mi atramentu w drukarce to zrobię samoróbkę Trucizny albo Piekło-Niebo. a tak swoją drogą, zagrałbym w jakąś fajną grę sportową :-)
Mayasty
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 7 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Mayasty »

Jar pisze:Co do prototypu muzzycznego (grzegorz wymyśl jakąś nazwę choćby roboczą!) <... ciach ...>
No właśnie, może najwyższy czas na to :-) Oto kilka propozycji na szybko do wyboru do koloru. Która jest najciekawsza ?

Impresario
Back stage
Menago
Same hity
Hall of fame

Co do Mall of horror, bo w piątek tylko w to jeszcze grałem, to i tak jestem pod dużym wrażeniem tej gry. Prosto, szybko i nie zawsze przyjemnie, bo kto chiałby skończyć w paszczy zombie :-) Dotychczas miałem przekonanie, że nie da się wygrać tej gry bez stałego dostępu do przedmiotów z parkingu. A tu proszę w ostatni piątek dostałem na początku gry kartę Threat, później nie miałem dostępu ani do Security, ani nie dostałem żadnej innej karty przedmiotu i rzutem na taśmę zagrałem kartę Threat w ostatniej rundzie wygrywając całą grę. Dzień później podobny sukces powtórzył mój kumpel Michał. A więc da się :-) Mina innych współgraczy bezcenna :-)
ODPOWIEDZ