[Tychy] Spotkania planszówkowców w Wenecji

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Moze ... zobacze jak sie bede czul.

Pozdrawiam brac planszowkowa
Gór mi mało i trzeba mi więcej
mesto
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2009, 11:55
Lokalizacja: Kraków

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: mesto »

Hej, ja też będę w piątek.
Co do Twilight Imperium chętnie bym zagrał np. w sobotę
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

ja też będę, dawno nie grałem. możliwe, że będziemy mieć miłe towarzystwo :-)
Awatar użytkownika
Federant
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2009, 22:51

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Federant »

MG pisze:
Dain pisze:Witam. Pisze w sprawie nie tyle spotkania się w avanti ale raczej zwerbowania miłośników strategii. Posiadam grę Twilight Imperium wraz z dodatkiem. Gra w avanti jest juz sama w sobie z wiadomych przyczyn niemozliwa.
Jeśli byłby ktoś zainteresowany zagraniem w Pszczynie (sobota lub niedziela) prosze o kontakt. Która sobota czy niedziela to mozna dopasować :D
Czemu gra w avanti niemożliwa? W składzie 3-osobowym, z uwzględnieniem wariantu Simulated Early Turns i bez tłumaczenia zasad można by wg mnie nawet skończyć w 5 godzin, albo grać do oporu i wygrywa ten z największą ilością PZ. Ja bym się pisał na takie coś :)
No i zawsze możecie spotkać się wcześniej, nie znam gry ale skoro jest taka długo to możecie przecież godzinkę czy półtorej wcześniej przyjść :wink:
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: MG »

Federant pisze:
MG pisze:
Dain pisze:Witam. Pisze w sprawie nie tyle spotkania się w avanti ale raczej zwerbowania miłośników strategii. Posiadam grę Twilight Imperium wraz z dodatkiem. Gra w avanti jest juz sama w sobie z wiadomych przyczyn niemozliwa.
Jeśli byłby ktoś zainteresowany zagraniem w Pszczynie (sobota lub niedziela) prosze o kontakt. Która sobota czy niedziela to mozna dopasować :D
Czemu gra w avanti niemożliwa? W składzie 3-osobowym, z uwzględnieniem wariantu Simulated Early Turns i bez tłumaczenia zasad można by wg mnie nawet skończyć w 5 godzin, albo grać do oporu i wygrywa ten z największą ilością PZ. Ja bym się pisał na takie coś :)
No i zawsze możecie spotkać się wcześniej, nie znam gry ale skoro jest taka długo to możecie przecież godzinkę czy półtorej wcześniej przyjść :wink:
Niestety niektórzy tu są pracujący...
Dain
Posty: 34
Rejestracja: 03 sty 2010, 20:52

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Dain »

Jak ktoś tu zauważył ładnie niektórzy pracują:). Między innymi dlatego nie pojawiam się w avanti. Sobota by mi pasowała nawet. gdyby moja żonka nie ustawiła nas ze znajomymi... Niedziela tez mi odpada bo jade na pierwszy koncert od ponad roku... Poza tym wiem z autopsji ze w tak krótkim czasie nie da się ustawić kilku osób na tą samą godzine i dzień.Wstępnie proponuje przyszłą sobote to jest 16 stycznia.
Grać bedziemy u mnie w mieszkaniu(znaczy się w Pszczynie) z wielu powodów których nie bede tu wymieniał;P.
Jeśli jest ktoś zainteresowany i ma pyatnia to pytać. Mam nadzieje ze spotkanie wypali:)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Prawdopodobnie w sobote bede na tej imprezie w Tychach http://anime.com.pl/TiM___WOSP_Edition_ ... ,4908.html

A jesli bede to bedzie tez sala planszowkowa z asortymentem, ktory mniej wiecej posiadam w domu. Poinformuje pewnie jeszcze jutro czy tez w sobote rano, co by nikt na daremno nie jechal.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Federant
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2009, 22:51

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Federant »

AvantaR pisze:Prawdopodobnie w sobote bede na tej imprezie w Tychach http://anime.com.pl/TiM___WOSP_Edition_ ... ,4908.html

A jesli bede to bedzie tez sala planszowkowa z asortymentem, ktory mniej wiecej posiadam w domu. Poinformuje pewnie jeszcze jutro czy tez w sobote rano, co by nikt na daremno nie jechal.
ja tam jestem na pewno (kurcze, twór konwentopodobny w tychach .. nie spodziewałbym się) więc z chęcią bym zagrał nawet jakąś planszówę bo ostatnio dłuższą przerwę miałem z grami.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

To wspolorganizuje moje stowarzyszenie i grupa konwentowa. Ale to nie konwent, ot takie spotkanie :) Ale bedzie milo :)

Pozdrawiam
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

Dain pisze:Jak ktoś tu zauważył ładnie niektórzy pracują:). Między innymi dlatego nie pojawiam się w avanti. Sobota by mi pasowała nawet. gdyby moja żonka nie ustawiła nas ze znajomymi... Niedziela tez mi odpada bo jade na pierwszy koncert od ponad roku... Poza tym wiem z autopsji ze w tak krótkim czasie nie da się ustawić kilku osób na tą samą godzine i dzień.Wstępnie proponuje przyszłą sobote to jest 16 stycznia.
Grać bedziemy u mnie w mieszkaniu(znaczy się w Pszczynie) z wielu powodów których nie bede tu wymieniał;P.
Jeśli jest ktoś zainteresowany i ma pyatnia to pytać. Mam nadzieje ze spotkanie wypali:)
niektórzy pracują a mają czas na avanti i to nawet od późnych godzin porannych :-P
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: kolderek »

AvantaR pisze:Prawdopodobnie w sobote bede na tej imprezie w Tychach http://anime.com.pl/TiM___WOSP_Edition_ ... ,4908.html

A jesli bede to bedzie tez sala planszowkowa z asortymentem, ktory mniej wiecej posiadam w domu. Poinformuje pewnie jeszcze jutro czy tez w sobote rano, co by nikt na daremno nie jechal.
o to chyba się też wybiorę i przyniosę coś swojego (stone age) :-)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Jeszcze dam znac, czy na pewno bede. A nawet jesli nie to Was na pewno nie wygonia :)

kolder - jesli bys chcial z grami przyjechac to mysle, ze nawet Tobie by sie wygospodarowalo sale :) Tylko musialbym im dac znac. Dzisiaj w Avanti pogadamy.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Potwierdzam - w sobote bedzie mozna na tej imprezie pograc w planszowki. No chyba, ze niebo zawali mi sie na glowe :)

Zabierzcie tez swoje gry jesli mozecie :) Ekipo z Avanti licze dla Was, bawimy sie dla dzieciakow :D
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: MG »

Powinienem dziś być. Mogę testować Show Business :)
mesto
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2009, 11:55
Lokalizacja: Kraków

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: mesto »

ja potwierdzam, będę nawet wcześniej (prosto po pracy)

do zobaczyska :)
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: AvantaR »

Ja wpadne doslownie na chwile, bardziej cos zjesc i pogadac o ewentualnym spotkaniu jutro :)

Mesto - o ktorej tak bedziesz godzinowo, co bysmy sie poznali :)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Dain
Posty: 34
Rejestracja: 03 sty 2010, 20:52

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Dain »

Ja niestety pracuje jako chopek budowlany :/ i konczeprace tak kolo 16 zanim wroce do domu ,zjem i się popluskamw wodzie jest godzina 19...Tyle dobrego w tym wszystkim ze soboty mam wolne:). W avanti byłem raz i grałem w gota. Jeśli mam dobrą pamięć to nawet sam go tam przywiozłem i musiałem w niego grać :lol: .
Moze moj szef trafi do jakiegoś szpitala kiedyś czy coś inego to jeszcze sie tam pojawie...
Mayasty
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 7 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Mayasty »

Dzięki chłopaki za dzisiejsze ponowne testy "Show businessu". Gdybyście chcieli podsumować Wasze wrażenia w jakiś ustrukturalizowany sposób :-) to zapraszam do wypełnienia krótkiej ankietki na www.sinonis.pl/ankieta.htm.

MG i Evenfall wspominaliście coś o jakichś tanich serwisach ze zdjęciami royalty-free. Możecie podesłać jakieś linki ? Dzięki :-)
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: MG »

Mayasty pisze:MG i Evenfall wspominaliście coś o jakichś tanich serwisach ze zdjęciami royalty-free. Możecie podesłać jakieś linki ? Dzięki :-)
Tu znajdziesz adresy i opisy: http://www.banki-zdjec.pl/
Awatar użytkownika
MG
Posty: 195
Rejestracja: 28 cze 2007, 12:34
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: MG »

Ma ktoś może grę Prime Suspect? Ciekaw jestem opinii, a jeszcze lepiej gdyby można było zagrać w Avanti :)
dodoxpl
Posty: 11
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:47
Lokalizacja: Tychy

?

Post autor: dodoxpl »

Tylko w piątek w Avanti się spotykacie? Bo bym chętnie kiedyś wpadł ale uczę się jeszcze a w piątki jeszcze pracuję więc nie ma rady.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: ?

Post autor: Don Simon »

Przenosze.

Kolega dodoxpl - zolta kartka. :)
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Mayasty
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 7 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Mayasty »

Będzie ktoś dziś?
Awatar użytkownika
Evenfall
Posty: 612
Rejestracja: 25 cze 2007, 10:31
Lokalizacja: Kobiór
Has thanked: 97 times
Been thanked: 2 times

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Evenfall »

Powinienem się pojawić.
Awatar użytkownika
Jar
Posty: 422
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:10
Lokalizacja: Tychy

Re: [Tychy] Spotkania planszówkowców w Avanti

Post autor: Jar »

u mnie też jest duża szansa że dotrę.
ODPOWIEDZ