Extrablatt

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Extrablatt

Post autor: Filip z Lublina »

http://www.boardgamegeek.com/boardgame/104/extrablatt

ktoś to ma/widział/grał? w grze przejmujemy role wydawcy czasopisma i staramy się zapełnić strony najlepszymi i największymi artykułami(ze świata polityki, sportu i różnych innych). często w komentarzach porównywana jest do Książąt Florencji tylko z soczystą interakcją(!;D). gra jest w kategorii negotiation więc te konfrontacje mogą przyjmować bardzo różne formy prawdopodobnie;) nie jest to jednak prosta i lekka gra lecz dosyć mózgożerna z tego co wyczytałem. numer 5 w Valley Games Classic Line. wypróbowałbym chętnie bardzo.
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Extrablatt

Post autor: steady »

Już ze trzy aukcje na ebayu przegrałem :). Bardzo, bardzo chciałbym zdobyć tę grę - lubię wczesne produkcje Heinza-Schmiela,
Awatar użytkownika
bart8111
Posty: 691
Rejestracja: 28 wrz 2008, 22:25
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Extrablatt

Post autor: bart8111 »

Po samym tytule myślałem, że to coś z rodziny Crokinole i Carrom :)
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: Extrablatt

Post autor: Filip z Lublina »

steady pisze:Już ze trzy aukcje na ebayu przegrałem :). Bardzo, bardzo chciałbym zdobyć tę grę - lubię wczesne produkcje Heinza-Schmiela,
poszperałem więcej i okazuje się, że już od dłuższego czasu mówi się o reprincie Valley Games pod nowym tytułem "Special Edition". z tym, że chyba powstają jakieś komplikacje w związku z wydaniem gry więc to trwa i trwa. oficjalnego stanowiska jeszcze wydawca w tej sprawie nie zajął.
ODPOWIEDZ