Bieszczadkon 2011

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Ryslaw
Posty: 596
Rejestracja: 08 sty 2006, 14:17
Lokalizacja: Brzeg
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Ryslaw »

Zrobiłem mały dokument w GDocs, żeby było można zobaczyć, ile miejsc zostało wolnych

https://docs.google.com/drawings/edit?i ... y=CP7f5oIM

Wyraźnie widać, że bez hotelu nie ma żadnych szans na pomieszczenie.
ko73
Posty: 128
Rejestracja: 22 kwie 2008, 09:21
Lokalizacja: Brzeg

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ko73 »

Beata, Krzysiek i dziewczynki - nam najbardziej odpowiadałby apartament, ale z tego co czytamy, to marzenia (szkoda).
Zostaje nam więc zarezerwować domek 5 os. od 13-21
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ragozd »

Nataniel pisze:Ja jestem chętny w układzie 2+2. W poprzednim wątku rezerwowałem apartament, teraz widzę, że już chyba są wszystkie zajęte.
Jak dla mnie te rezerwacje powinny byc jak najbardziej wiazace. Tak czy owak czy zdecydujemy sie na Czarna bedzie decydowac dodatkowa hotelowa propozycja.
Co do dostawek - rozmawialem z WRS, w hotelu dostawki powinny byc bezproblemowe. Jutro Czarna dostanie zapytanie jaka oferte na hotel moze przedstawic, miejmy nadzieje ze upust bedzie podobny :)
Z spraw bardziej przyziemnych - do konca lutego trzeba bedzie zaplacic rezerwacje 20%. I teraz kwestia techniczna - jak sie zdecydujemy, moge przejac role Nataniela z zeszlego roku i zabawic sie w poborce skladki - dla Czarnej bedzie to wygodniej jak zaliczki rozliczy jedna osoba. Jaby co, paszport moge na ten czas zdeponowac ;)

ps
Ryslaw - nie dodales mnie do pliku - poprosze opcje z dostawka

PS2
W Debrzynie telefon odbiera ... Rumcajs ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: rokter »

Poprosilbym o zarezerwowanie pokoju 2-osobowego w terminie 13-21 z dodatkowym obiadem dla dwóch osób.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: AcikCieslik »

Sprawa hotelu jest w toku, WRS dziś tam dzwonił i poprosił o ofertę. Jutro mają nam ją zaprezentować.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Przyjrzałam się dotychczas poczynionym rezerwacjom - jest jeszcze jeden pokój jednoosobowy, sześć pokoi dwuosobowych i dwa 6-osobowe domki na główny tydzień (13-21). Czyli problematyczne jest póki co umieszczenie rodzin 3-4 osobowych, zwłaszcza tych, które chcą przyjechać na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że ten problem jakoś się rozwiąże, tylko póki co tak naprawdę nie wiemy, jakie mamy w tej kwestii zapotrzebowanie - do tej pory mamy 2 takie zgłoszenia - Nataniel i AcikCieślik.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 32
Rejestracja: 17 sie 2009, 11:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Strzelec »

Marta i Andrzej - dwojka
"Never trust a computer you can't throw out of the window."
Awatar użytkownika
arabel
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2009, 09:09

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: arabel »

No więc ja też poproszę dwójkę dla siebie, oczywiście na całość- 2 tygodnie :)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Melee i Strzelec - nie sprecyzowaliście długości pobytu, założyłam, że 2 tygodnie, ale czy słusznie?
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: melee »

na razie 2, zastanowimy się nad tym solidnie w momencie zaliczek ;)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ragozd »

Jeszcze jedna uwaga - Dom wczasowy mamy na wylacznosc na dwa tygodnie - dobrze byloby wiec, by zajac go w tym okresie calego - no chyba ze chcemy miec "wrzutki" ;)
Innymi slowy - w rezerwacji do DW pierwszenstwo powinny miec osoby na 2-tyg, te na jeden tydzien jako opcja hotel. Na razie to mst i rokter.

PS - moze dotac to jako event na fejsie? opularyzacja bedzie wieksza.
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: WRS »

Czekam na maila z Czarnej.
Jutro po 15. spodziewam się czegoś dowiedzieć i oczywiście napisać.
ragozd pisze:Z spraw bardziej przyziemnych - do konca lutego trzeba bedzie zaplacic rezerwacje 20%. I teraz kwestia techniczna - jak sie zdecydujemy, moge przejac role Nataniela z zeszlego roku i zabawic sie w poborce skladki - dla Czarnej bedzie to wygodniej jak zaliczki rozliczy jedna osoba. Jaby co, paszport moge na ten czas zdeponowac ;)
O ile pamiętam, to w Czarnej woleli opcję osobistego wpłacania zaliczek i rezerwowania pokoi. Z ich punktu widzenia to rutynowa praca. Wada - ktoś może (teoretycznie) nie uszanować ustaleń z forum.
Wspólna lista i wpłata to - jak się domyślam - dodatkowa praca dla Czarnej, bo i tak pewnie trza będzie potwierdzać u poszczególnych osób.

Ale postaram się o tym - również jutro - porozmawiać.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

WRS pisze: O ile pamiętam, to w Czarnej woleli opcję osobistego wpłacania zaliczek i rezerwowania pokoi. Z ich punktu widzenia to rutynowa praca. Wada - ktoś może (teoretycznie) nie uszanować ustaleń z forum.
Wspólna lista i wpłata to - jak się domyślam - dodatkowa praca dla Czarnej, bo i tak pewnie trza będzie potwierdzać u poszczególnych osób.

Woleli, ale jak mi napisała p.Paulina "jeżeli bardziej Państwu odpowiada aby osoba z Państwa grupy zajęła się przyjmowaniem zapisów, rozdzielaniem pokoi oraz zbieraniem zaliczek, oczywiście zgadzamy się na to".

Jeśli dobrze pamiętam, wystarczyło, że Debrzyno potwierdzało zbiorowo u Nataniela. Tylko ewentualne zmiany były potem załatwiane indywidualnie, wg imiennej listy, którą Nataniel im przesłał.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: bazik »

zabraklo mi dyskusji czy ta oferta ma sens. bo przeciez nie ma :-) bardzo drogo, niewiele miejsc w niezbyt przyjaznych ukladach wielkosciowych... moze jednak debrzyno jest o niebo lepsze?

(jeszcze sie skonczy tak ze pojedziemy do debrzyna sami :-) )
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: bazik »

monga pisze:W sumie po chwili zastanowienia widzę tutaj dwa problemy tak na początek - nie wiem czy my sie w ogóle tam pomieścimy, to jedna sprawa.

A druga sprawa - nie bardzo jest jak się rozlokować w tym co mamy do rozdysponowania. Jest dużo rodzin z dziećmi , nie bardzo widzę jak np. mają się rozlokować rodziny 3-osobowe, skoro dostawki są możliwe tylko w dwóch pokojach 2-osobowych.

Podsumowując - nie wygląda to dobrze od tej strony. Żeby nie powiedzieć, że wygląda bardziej źle niż dobrze ;)
o, jeden glos rozsadku byl jednak :-)
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: bazik »

skanna pisze:Przyjrzałam się dotychczas poczynionym rezerwacjom - jest jeszcze jeden pokój jednoosobowy, sześć pokoi dwuosobowych i dwa 6-osobowe domki na główny tydzień (13-21). Czyli problematyczne jest póki co umieszczenie rodzin 3-4 osobowych, zwłaszcza tych, które chcą przyjechać na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że ten problem jakoś się rozwiąże, tylko póki co tak naprawdę nie wiemy, jakie mamy w tej kwestii zapotrzebowanie - do tej pory mamy 2 takie zgłoszenia - Nataniel i AcikCieślik.
ja myslalem ze my jestesmy chetni na 2 tyg, ale oferta czarnej wielkosciowo i cenowo jest srednio do zaakceptowania. placic sporo wiecej zeby sie upychac w niepasujacym pokoju nie brzmi jak cos co nas interesuje. jak juz zasugerowalem - dla nas debrzyno jest 100x lepsze. ale ze tu nie starczy dla wszystkich miejsca to jest szansa ze z reszta pomyslimy o debrzynie :-p
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Nataniel »

Debrzyno ma do końca tygodnia przygotować ofertę. Zmodernizowali stronę ;-), ale pewnie nie siebie samych - szczególnie, że Rumcajs odbiera telefon, więc pogłoski o jego odejściu były przedwczesne.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: melee »

Mamy chyba 113 zł zamiast 90 (tyle było w Debrzynie?), ale można zrezygnować z obiadu (inaczej niż w Debrzynie), wtedy mamy 78 zł na głowę. Dla części osób może być więc nawet taniej niż w D.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: Pancho »

Szczerze mówiąc to nie wiem co zarezerwować, bo w ciągu godziny wyczerpały się apartamenty, które nas interesowały :)

Generalnie wiem na pewno, że interesuje nas 6-21 sierpnia.

Dla nas priorytetem jest umiejscowienie na parterze i żeby można było mieć psa. Radek wspominał, że również w DW nie jest problem z psem, ale jak dzwoniliśmy to mówią, że tylko w domkach. Z drugiej strony jak zaczeliśmy naciskać to mówią, że przy dużej grupie jak nasza, to i tak jest to kwestia dogadania z kierownikiem :) No i pani znalazła w hotelu dwa pokoje a la apartamenty, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, w hotelu. Cena w sumie niewiele wyższa niż apartamentów w DW. A może po negocjacjach jeszcze by spadła. Nas by taka opcja interesowała. A jak nic z tego nie wyjdzie to pewnie domek, wtedy może się jeszcze z Ewą zgadamy :) Przepraszam, że mało konkretnie, ale w sumie dużo niewiadomych. Czekamy na dalsze informacje o cenach po negocjacjach oraz wolnych apartamentach na parterze.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: melee »

Może nie jest to takie złe, że miejsc jest mało - powstała alternatywna impreza Gramajdy, więc ilość zainteresowanym wakacjami w sierpniu na pewno znacznie spadła.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: skanna »

Na chwilę obecną, przy założeniu, że Debrzyno dałoby nam 10% zniżki jak zawsze, wychodzi 207 zł w Debrzynie kontra 226 zł w Czarnej za pokój 2-osobowy z obiadem czyli 133 zł tygodniowo różnicy.

Nie wiem, czy rezygnowanie z obiadu jest opłacalne, bo nie mam pojęcia, co pod względem gastronomicznym oferuje okolica, ale możliwe, że faktycznie, da się znaleźć tańszą alternatywę, wtedy wychodzi jeszcze taniej. Na pewno istnieje możliwość obniżenia kosztów poprzez zakwaterowanie w domku z aneksem kuchennym, aczkolwiek rozumiem, że nie po to jedzie się na wakacje, żeby obiady gotować :)
Problem zbyt małej ilości większych pokoi próbujemy rozwiązać, poza tym, przypominam, to jest oferta, nie jest powiedziane, że nie do odrzucenia.

Bazik, z Twojej wypowiedzi nie do końca da się wyłapać, czy jesteście w ogóle zainteresowani, czy też od razu Czarną odrzucacie. Jeśli robicie jednak przymiarki, to ułatwiłbyś, podając, jakie macie zapotrzebowanie na pokój, zwłaszcza, że Wy zwykle robicie roszadę z dziećmi i zmieniacie pokój w związku z tym.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: adikom5777 »

Ja bym chciał zabrać rodzinę na 2 tygodnie. 2 dorosłe osoby i 7 letni urwis. Tylko nie wiem gdzie jeszcze jest miejsce.
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: bazik »

pierwszy tydzien: 2 osoby+ 2 dzieci. najchetniej zdecydowanie w jednym pokoju, nie placac za 6 miejsc :-) w ostatecznosci pewnie sie pogodzimy z 2oma 2jkami.

drugi tydzien: 1 pokoj 2 osobowy z dostawka
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: woj_settlers »

Cześć,

część z Was już pewnie widziała, że poznańska Gramajda organizuje w tym roku wyjazd wakacyjny samodzielnie. Chcieliśmy oficjalnie o tym powiadomić na tym forum trochę później, jednak widząc wasze logistyczne problemy, zarezerwowaliśmy sobie kilkanaście miejsc na zapas, na całą resztę zapraszając wszystkich chętnych już teraz.
Poczytać o wyjeździe możecie tutaj --> http://www.gramajda.pl/node/604. Możemy założyć, że w tym momencie do dyspozycji pozostaje blisko 40 miejsc. Zapraszamy na naszą stronę, zarejestrowanie się i wpisywanie zgłoszeń w komentarzach lub przesyłanie maili na mój adres p.wojtkowiak@onet.eu

Gramajda i spółka
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: Oferta "kaszubkonowa" w Bieszczadach

Post autor: ragozd »

bazik pisze:zabraklo mi dyskusji czy ta oferta ma sens. bo przeciez nie ma :-) bardzo drogo, niewiele miejsc w niezbyt przyjaznych ukladach wielkosciowych... moze jednak debrzyno jest o niebo lepsze?
ilosc zapisanych osob pokazuje, ze jednak nie tak drogo ;) co juz pisala skanna,A juz biorac pod uwage standard, to ... poczekajmy do oferty Debrzyna. Tylko jak wycenic Rumcajsa? ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
ODPOWIEDZ