[Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
grondo-lamer
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: K-K

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: grondo-lamer »

Ja planuję przyjść i chyba też o 17, ewentualnie kilka minut przed, bo mam lekcje do 15:25
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

U mnie to zależy czy pojawi się Blackbeard i czy byliby chętni w niego zagrać :)
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
czmielon
Posty: 165
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:29

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: czmielon »

jak beda chetni zeby zagrac to sie pojawi, ja jestem chetny wiec jest juz nas dwoch
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

To jeszcze by się przydała z jedna albo 2 osoby najlepiej. Grałem ostatnio z Arturem przez Vasala, ale ciężko to szło. Jednak co plansza to plansza, może ja się już pozna grę to rozgrywka na kompie jest mniej męcząca...
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
grondo-lamer
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: K-K

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: grondo-lamer »

Trzecia osoba dochodzi
czmielon
Posty: 165
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:29

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: czmielon »

to jestesmy ustawieni, ja bede we wtorek o 17
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

Okee, szkoda tylko, że Mikołaja akurat nie będzie. No i Artur też już do Gdyni pojechał.
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Ubik
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2010, 19:01

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Ubik »

Ja też będę
czmielon
Posty: 165
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:29

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: czmielon »

Hej, trzeba zadzwonic do niejakiej Pani Dziuba i zarezerwowac jakis termin na spotkania w tym roku szkolnym. Ktos zna ta pania? Pozostajemy przy tym samym terminie?

Blackbeard calkiem fajnie wypadl, 2 godziny jak na tak rozbudowana gre w 3 osoby to bardzo szybko moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

Blackbeard wypadł aż za szybko, odczuwam spory niedosyt, zwłaszcza dlatego że gra się tak gwałtownie skończyła. Ale pewnie na tym polega, spora losowość i szybkie zbieranie punktów. Jedna gra to za mało żeby wyrobić opinię :D

Trochę szkoda, że zapowiedziało się jeszcze parę osób, a w końcu byliśmy tylko ja, czmielon i jacek.
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

Mi samochód nawalił. Ponieważ umawialiście się na granie w 3 osoby to dałem cynk tylko Tomkowi, że mnie nie będzie - ja z nim się umawiałem.

Maciek. Załatw tą sprawę z tą panią, której nikt nie zna. Ja bym pozostał przy jednym z terminów - wtorek/czwartek. Wtorek bo teraz tak jest, czwartek bo kiedyś ten dzień był.

Piątek to weekend więc bym się na niego nie ładował. Co do środy i poniedziałku to można jeszcze się dogadywać. No ale to wszyscy zainteresowani powinni się tutaj wypowiedzieć.

Jak AKU będzie ok, albo wyczaruję nowy to za tydzień będę.
Awatar użytkownika
grondo-lamer
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: K-K

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: grondo-lamer »

Kurde, właśnie nie wiem kiedy mi wypadnie dodatkowy angielski. Zawsze miałem pon/sroda, więc mam nadzieję że tak pozostanie.
A tak to bym wolał w czwartek spotkania, ale to na obecną chwilę, a nie wiem czy mi nie wypadnie anglik w czwartek. Spróbuję się jakoś dowiedzieć.
---
Edit
Jednak dopiero powiedzą 27.09 kiedy anglik bede miał
Awatar użytkownika
Seeker
Posty: 64
Rejestracja: 26 maja 2007, 09:47
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Seeker »

Witajcie.

Pani Balladyna Dziuba pracuje w Dziale Organizacji Imprez, prowadzi też zespół taneczny "SPIN" (wg tego co czytam na necie). Ostatnio (ze dwa lata temu?) kontaktowałem się z nią pod nr tel. 77 - 480 25 57.
Mam też nr 77 - 483 44 51. E-mail: balladyna.mok@tlen.pl

Poczytajcie trochę tutaj. Nie ma nic o sekcji fantasy, graczy itp. Czyje niedopatrzenie?

Pozdrawiam,
Seeker
2011-09-10, 0:46
===================
Na szukanie lepszego świata nie jest jeszcze za późno.
Alfred Tennyson
===================
Seeker, GG: 1425234
Moja PlanszówKolekcja
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

http://www.mok.com.pl/?act=wykaz_kol

Sekcja "Fantasy"
Gry planszowe, karty "Magic", Klub Go
wtorek 16.00 - 21.00

Kwestia szukania. Faktem jest, że dojście do tego najprostsze nie jest. Kiedyś szło dojść do tego ot tak. A teraz przez google tylko potrafię. Pogratulować strony.
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

Ciekawe dlaczego planszówki są wzięte pod zakładkę fantasy. Co my tam, w Lochy i Smoki gramy czy jak :D

Czyli Daniel zostaje nowym szefem sekcji, bo załatwił salę, taaaaak????
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

Nie wiem o jakiej sali mówisz. Ja nigdy żadnej sali nie załatwiałem.
Jeśli chodzi Ci o miejscówkę to Paweł to załatwiał. I Koźle i Kędzierzyn.
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Rewer »

Dałeś taki wpis, że myślałem że reaktywowałeś rezerwację sali, którą kiedyś faktycznie załatwił Paweł.
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

Ja przecież tylko podałem linka ze strony MOK'u.
Linka, do którego sam normalnie nie potrafię wejść poprzez stronę (kiedyś w stronie była zakładka sekcje i nie było problemu) i wchodzę poprzez google.

Nawet napisałem: kwestia szukania ... . Ja wiem, że strona jest zmieniana a nie kasowana więc przez wyszukiwarkę jeszcze idzie wejść. Nie zmienia to faktu, że na wspomnianym przez Pawła spisie nas nie ma. Z drugiej strony my kasy nie dostajemy, nie ma wśród nas nikogo na etacie mok'u. Nie ma też zapisów bo można przyjść każdego razu i zacząć od początku. Materiał jak ktoś chce szybko sam nadrobi. Co do tych sekcji to tak naprawdę nie wiem jak to tam jest. Maciek wie na pewno więcej niż ja ... teraz wpadłem, że Ty Igor też możesz coś więcej wiedzieć. Wszakże tego dnia byliście na spotkaniu.

A co do auta. Aku raczej nie powinien mnie zatrzymywać. Stary jednak wymiękł i wszelkie próby reanimacji nic nie dały. Awaryjnie kupiłem nowy tak więc teraz moim tłumaczeniem może być np. koło :)
Awatar użytkownika
Thorin
Posty: 148
Rejestracja: 28 lis 2010, 19:59
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Been thanked: 2 times

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: Thorin »

a własnie co do tłumaczenia nieobecności... to jak bedzie wygladała obecność w najbliższy wtorek. Ja sie pojawie na 99.9%. Proponuje, jak są chetni, a potrzeba ich najlepiej 5, o jednego mniej lub wiecej tez da sie grac ale najlepszy fan jest przy 5ciu, Battlestar Galctica (PL). Gra nie nalerzy do najłatwiejszych ale za to rozgrywaka jest bardzo emocjonuujaca - wg mnie jest świetna, w szczególnośći dla fanów serialu - choc zapewne jak to przy każdej grze znajda sie tacy co mają odmienne zdanie. Z innych propozycji to chętnie bym powtorzył rozgrywkę w Shadows Over Camelot, jednak tym razem z większą dosą dyskrecji, wprowadzeniem zdrajcy i poszerzeniem całości o dodatek - co spowoduje ze gra będzie dużo trudniejsza. Inne moje propozycje to 51 Stan, ale to w przypadku mniejszej liczby osób 3-4, bądz 7 Cudów Świata dla totalnego rozluznienia atmosfery. Inne tytuły poniżej na w spisie. Jak wszysko jest "blleee" to czekam no inne propozycje :).

p.s. zapomiałem dodac mój najnowszy, niegrany nabytek The Resistance: Agenci Molocha - gra bardzo łatwa z dużą dawką intrygi i niedługim czasem rozgrywki (30-45min)
Baruk Khazad! Khazad ai-menu!
Own BGG, na sprzedaż
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

battle może być, chociaż jak mnie pamięć nie myli to niedawno w niego grałem i "cyklopy" wygrały :)
za shadows proponuję caylusa, bo leży w torbie - nie mam sił ściągać wszystkie pudła, pakować go i wrzucać je do góry - chociaż wątpię by jeszcze udało się w niego zagrać :) czas, czas, czas, ja będę ok 17
agenci molocha jak najbardziej

edit:
raczej będę po 17'stej, idę na zebranie do żłobka na 16'stą i nie wiem ile to zajmie, caylusa raczej nie biorę by było szybciej

edit:
nic nie wezmę będzie jeszcze szybciej
Awatar użytkownika
grondo-lamer
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: K-K

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: grondo-lamer »

Ja nie wiem czy będę, jestem w stanie to powiedzieć najwcześniej w poniedziałek.
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

Jacek, a masz kontakt np. z Tomkiem. Chodzi mi o to, że jakby Ciebie nie było to bym mógł Tomalowi ten dodatek dać i później do niego byś sobie podskoczył.
Co?
Awatar użytkownika
grondo-lamer
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: K-K

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: grondo-lamer »

Niestety nie mam, ale nic by się nie stało jak kiedy indziej bym odebrał.
Możesz przecież podać mi numer Tomka na pw.
A to czy będę zależy od...czegoś na co nie mam wpływu. Możliwe że się pojawię, wtedy dasz mi dojonko na spotkaniu.
Awatar użytkownika
DanCo
Posty: 668
Rejestracja: 27 maja 2008, 11:55
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: DanCo »

Numer Tomka powinieneś dostać od Tomka. Ja bym nie chciał by wszyscy rozdawali mój numer. Dodatek powinienem mieć ze sobą bo mały jest i w kieszeni spokojnie się zmieści.
czmielon
Posty: 165
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:29

Re: [Kędzierzyn-Koźle] Spotkania graczy

Post autor: czmielon »

jutro o 15:30 spotykam sie z Pania Balladyna, i potwierdze jej ze chcemy sie spotykac we wtorki od 16 do 21. cos jeszcze mam jej przekazac?

jesli chodzi o granie: czy jest ktos chetny na Blackbeard/Conquest of Paradise/Washington's War?
ODPOWIEDZ