Mah Jong - gdzie kupic

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9469
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1447 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Jak będzie w Łodzi jeszcze nie wiem. Co do sklepów internetowych, to Madżonga będzie najprawdopodobniej sprzedawała Planszomania
tomasz_z
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz_z »

A ja dzisiaj wróciłem z delegacji z Austrii z mahjongiem prod. niemieckiej.

ladnie wykonany, ciezki, kuferek obity skoropodobny materialem za cene 60 euro.

miejsce zakupu - sklep z zabawkami. cieszy mnie bardzo, a wydatek tej wielkosci miescil sie w planach. a wybor gier w sklepach... obled w porownaniu z polska. czechy tez maja bez liku tego.

ps. by nie tworzyc watkow, powiem ze carcassone w pakiecie promocyjnym z dodatkiem twierdza kupilem za 22 euro tj 88 zl, wiec jak cholera sie oplaca.

a wyczerpany naklad shoguna.... coz wczoraj naliczylem 10 sztuk na polce... bede w kwietniu znowuu tam i moge komus cos przywiezc jesli ktos chetny
follow the white rabbit...
RyTo
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2005, 12:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Mam prośbę. Jeśli ktoś zobaczy egzemplarze gry w Krakowie albo w Warszawie - czy może zamieścić tutaj informacje?

Panie w Pinokiu już dziwnie na mnie patrzą... Zaś na stronie Planszomanii towaru jeszcze nie ma 8)
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

RyTo pisze:
Panie w Pinokiu już dziwnie na mnie patrzą... Zaś na stronie Planszomanii towaru jeszcze nie ma 8)
Hie hie - ja tam dzwonilem. Przeszedlem kilka etapow rekrutacji, az mi pani jedna powiedziala - wie pan co, ja nie znam sie na tym zupelnie o co pan pyta. Kolezanka bedzie w nastepnym tygodniu, to moze sie lepiej orientuje.
Mysle, ze trzeba tam isc i napisac na kartce:)
Ale jeszcze maila im wysle dzis:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Niestety, kompletna poracha. Pani w Pinokiu powiedziala, ze szef nie mysli tego sprowadzac. Czy ktos wie, gdzie to mozna jeszcze kupic? Michale, ratuj:)
Widzialem na Planszomanii, wiec ewentualnie stamtad zamowie, bo musze w nastepnym tygodniu miec. Ktos chetny z Krakowa?
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

MAM!
Zonka dostala, zadowolona, choc zasady ja chyba troche poturbowaly. :)
Spodziewalem sie, ze to wieksze, ale i tak swoje wazy:) Wykonanie jest ladne - ma klocki ceramiczne, wszystko estetycznie poukladane...
Dla tych - ktorzy beda szukac - wszystko miesci sie w czerwonej walizeczce - i NIGDZIE nie jest napisane, ze to Madzong:)
Miejmy nadzieje, ze szybko trafi sie okazja zagrac, wiec wkrotce relacja:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
aniapa
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2007, 17:50

Post autor: aniapa »

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.

Mam zestaw do Mah Jongga z 1920 roku, wykonany z kości słoniowej i drewna w skórzanym pudełku. Ile taki zestaw może być wart?
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9469
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1447 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Jak rzeczywiście z kości słoniowej, to można za niego dostać dwa lata :lol:
Awatar użytkownika
Lim-Dul
Administrator
Posty: 1711
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Lim-Dul »

Ha, ha, ha! ^^
War does not determine who is right - only who is left. - Bertrand Russell
---
Moja (niekompletna) kolekcja gier
Moja lista życzeń
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

aniapa pisze:Mam zestaw do Mah Jongga z 1920 roku, wykonany z kości słoniowej i drewna w skórzanym pudełku. Ile taki zestaw może być wart?
Cos takiego jest warte wiele dla kolekcjonera. Nam, graczom wystarczy Madzong, o jakim tu mowimy.
Za cene ok. 150 PLN mozemy grac. Gdybysmy mieli zaplacic 3-4 razy tyle za kosc sloniowa - wieeeele razy sie zastanowimy, bo jest WIELE gier do kupienia. Juz zestaw za 450 PLN w jednym z miejsc na sieci (gdzies na forum byl link, chyba w watku gdzie mozna kupic gry), choc ladny, ciekawie zaprojektowany... Kosztuje.
Na Twoim miejscu wystawilbym to na eBay. 400 PLN to tylko 100 euro, w koncu...
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
aniapa
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2007, 17:50

Post autor: aniapa »

Nie mam zamiaru sprzedawać tego zestawu, bo sama bardzo lubie mah jongg. Pytałam z czystej ciekawości :D
ODPOWIEDZ