(Kraków) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: EstEst »

Będę i w El Grande zagram.

Howgh!

PS Chyba, że wyżej wymieniona dzieciarnia nam nie pozwoli ;)
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

W El Grande jak w maslo:)
Co do dzieciakow - jak rozumiem przyjdzie z nimi Piotr. Wiec niech sie martwi;)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
FilipK
Posty: 34
Rejestracja: 17 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: FilipK »

Maciek, ale najwazniejszej informacji nie podales - te 17latki to jakiej plci beda? :] Do zobaczenia jutro zapewne.
HarryMTG
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2007, 18:46
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: HarryMTG »

kurde;/ szkoła się zaczęła i nie dam rady być a zanim dojade po szkole to troche minie;/ hmmm... może już sobie wagary zrobić:D
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Nie przesadzaj - z Bochni to niecala godzinka i to 40 na godzine...:)
Nie siedzimy do 18.30 - zaczynamy wczesniej a konczymy ok. 21-22.
Wiec na pewno masz czym wrocic jeszcze:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: salmunna »

Czy ktoś dzisiaj planuje się pojawić w YMCA?
A jeśli tak to o której? (chociaż podejrzewam, że rozpoczęcie roku szkolnego uniemożliwi wcześniejsze spotkania)
morciba
Posty: 381
Rejestracja: 15 lut 2006, 12:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: morciba »

salmunna pisze:Czy ktoś dzisiaj planuje się pojawić w YMCA?
A jeśli tak to o której? (chociaż podejrzewam, że rozpoczęcie roku szkolnego uniemożliwi wcześniejsze spotkania)
Ja będę pewnie koło 18.
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Tradycja stalo sie, ze przypominam o spotkaniach w Caffe Latte. Piatek, 18 (dojezdzam z Kato, mam nadzieje, ze bede na czas) - Rondo Mogilskie. Mysle ze warto by bylo zajac wiekszosc knajpy, jak bylo ostatnio - wiec zapraszam.
Na pewno biore Blef i mam ochote na Osadnikow z Catanu. Zobaczymy jak sie zmieszcze. Jak nie - na pewno z 2-3 gry jeszcze wezme.
Ktos sie wybiera?
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

Kto chetny dzisiaj na El grande i cytadele?
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Ja nie wiem o ktorej bede, ale chetnie.
Przy okazji inna sprawa. Pare osob chce jechac na Pionka.
Na stronie gliwice.pl znalazlem rozpiske hoteli. Zapiszmy moze liczbe osob chetnych na cos tanszego niz 60PLN (znalazlem np 50 ze sniadaniem)i moglby sie ktos zajac rezerwacja? Ja jestem zajety w pracy do piatku... Biore na pewno dwa miejsca, moze wiecej.
EDIT: Plus warto by wiedziec w ile samochodow jedziemy. Ja nie wiem, czy swoj zrobie, wiec dwa miejsca chetnie...
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
khaox
Posty: 419
Rejestracja: 13 wrz 2006, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: khaox »

dzisiaj nie przyjde,

jutro jednak planuje przyjsc. Wstepnie: przynosze atta ants, ale to nie zajmuje zbytnio miejsca wiec zamówienia mile widziane :) (unikajac moze el grande bo mi sie do plecaka nie miesci)
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Juz pisalem w watku Pionkowym - bedziemy rezerwowac 8 miejsc na kwaterze po 30 PLN (ok.) pd glowy. Na razie jest nas 5, wiec jeszcze 3 sie zmiesci.
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Pionek IV

Post autor: piterek »

Witam!
Wczoraj zarezerwowalismy 8 noclegow w pensjonacie w Gliwicach, za 28 zl od osoby. Obecnie zostalo jedno miejsce wolne (rano byly jeszcze 3, ale Salmunna i Rafal sie dopisali). Do czwartku wypadalo by sie okreslic czy na te miejsce jest jakis chetny. Z tego co wczoraj w S zostalo wstepnie ustalone, jedziemy dwoma samochodami: my swoim i Andre. W naszym juz miejsc nie ma, mamy komplet. W pensjonacie oczywiscie jest posciel, wiec nie ma sensu brac karimat czy spiworow. Szkoda miejsca w samochodzie. Lepiej zapakowac go planszowkami. Pamietajcie tylko je wziac :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Ja standardowo zas przypominam, ze widzimy sie w Caffe Latte w piatek. Bede planowo ok. 16, tym niemniej spodziewac sie mnie nalezy raczej w okolicy 17-18, bo musze prawdopodobnie samochod odebrac wtedy. Moze uda sie jutro, update w miare poszerzania wiedzy.
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

No i po Pionku...

Post autor: piterek »

I jakie wrazenia po imprezie? :) My bylismy jak najbardziej zadowoleni, tym bardziej ze udalo sie sporo pograc, wygrac i wyegzekwowac co nieco :)
Oby tak dalej. Kolejny Pionek w grudniu :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

Na pionku bylo super :) Szkoda ze moglem byc tylko w sobote, ale nastepnyum razem postaram sie poprawic :) Poznalem fajnych ludzi i nowe gry, no i wkoncu zagralem w Eufrat i tygrys bez koniecznosci tlumaczenia zasad :) :) :)
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 21:11 przez Hatar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hatar »

I jeszcze kontynuujac wątek zakupow w sklepie bard'a :)
Poniewaz spodobala mi sie gra el grande, a na stronie interenetowej sklepu barda znalazlem El Grande Decennial ktora zawiera dodatkowo 3 dodatki do gry za 199,90 zl, pomyslalem za zajrze zaopatrzony w kupon rabatowy do sklepu :) Na miejscu okazalo sie ze moge kupic gre ale za 239 zł :) co po uwzglednieniu rabatu daje 215,10 zł. Na moje zdziwienie roznicami cen, sprzedawca zaproponowal mi , ze moge kupic gre za 199,90 przez internet i powinna za 2 dni dotrzec do mnie poczta.....
No coz, trzymam egzemplarz gry w rece, mam pieniadze i moge ja kupic a w sklepie proponuja mi, ze go do mnie wysla pocztą :)
Poniewaz gra i tak mialaby do mnie przybyc za posrednictwem poczty polskiej, to zakupilem ja w sklepie internetowym hobbit za 189 zł :).
Chytry dwa razy traci ......................
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

Hatar pisze:I jeszcze kontynuujac wątek zakupow w sklepie bard'a :)
(...) to zakupilem ja w sklepie internetowym hobbit za 189 zł :).
No coz... Bez komentarza. Ciekawe tylko czy uwglednili by Ci rabat przy zakupie internetowym? Chyba nie :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Moi drodzy - to juz jaja sa. Porozmawiam z Lukaszem o tym. Postawie tez sprawe jasno: albo sie goscie decyduja, ze mamy rabat od internetowych cen, albo niech sobie kupony wezma. Bo nie ma sensu.
Gry wtedy tez niech sobie wezma - trudno. Bedziemy, Hatar, nosic El Grande i Tygryska. A Piterek czasem MoA przyniesie. Ew. zostawimy w Srodziemiu i niech lezy:) Nie zginie:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
khaox
Posty: 419
Rejestracja: 13 wrz 2006, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: khaox »

aswiech pisze:Moi drodzy - to juz jaja sa. Porozmawiam z Lukaszem o tym. Postawie tez sprawe jasno: albo sie goscie decyduja, ze mamy rabat od internetowych cen, albo niech sobie kupony wezma. Bo nie ma sensu.
Mialem kiedys rozmowe w siedzibie barda, dlaczego Jungle Speed jest w sklepie drozszy. Jako ze cena sklepowa byla porownywalna z cena w dostawie... a zalezalo mi na szybkosci wiec nie klocilem sie zbytnio. Ale o ile pamietam zaslaniali sie utrzymaniem siedziby sklepu, wlasnymi kosztami dostawy, dodatkowymi uslugami ktore sklep udostepnia (hm, pewnie chodzilo o te imprezy sklepowe, ktore w zaden sposob nie pokrywaja sie z moimi zainteresowaniami). Jak mowie tematu nie drazylem, z "lekkim" usmiechem wysluchalem wytlumaczenia, ale od tego czasu jakos omijam tamten sklep (zwlaszcza, ze zmienili godziny otwarcia na nieludzkie jak dla sklepu hobbystycznego). Wprawdzie doliczanie jakis dziwnych kosztow gdy kupujemy w sklepie a nie wysylkowo stosuje kilka firm (np. musiccorner) to ta marza na El Grande jest faktycznie bardzo zniechecajaca
khaox
Posty: 419
Rejestracja: 13 wrz 2006, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: khaox »

Dzisiaj zabieram do YMCA: Die Magier von Pangea, Campanile, Time is money, Fliegen Klatschen, Q-Turn. Przyjde standardowo troszke po 18.

Stax, przyjdziesz dzisiaj? Bo mam wielka ochote zagrac w Goldland lub Edel, Stein & Reich
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Tradycyjnie - zapraszam jutro do Caffe Latte.
Biore: Um Ru(h)m und Ehre, Glika i Blef. W razie czego - prosze o propozycje:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Pola Chwały 2007

Post autor: piterek »

Witam wszystkich!
Zapraszam wszystkich na impreze planszowkowo - historyczno - wargamingowego (będą grupy rekonstrukcyjne) POLA CHWAŁY 2007, w Niepołomicach, w najblizszy weekend, tj. 28-30 września. Ja tam będę pewnie przez cały czas (jestem jednym z organizatorów).
Impreza odbywa sie na zamku w Niepołomicach. Wejście na nią jest całkowicie za free.
Więcej informacji na temat imprezy, łącznie z dokładnym planem, atrakcjami, konkursami, wykładami itd. na stronie:
http://polachwaly.wargaming.pl/
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Z blizszych tematow - kto sie dzis do Srodziemia wybiera?
Nie mamy gier z Barda tym razem, wiec zostajemy na mojej przepastnej torbie. Mam w niej zestaw z piatku plus Finstere Flure, High Society, Gang of Four. Lzejszych pozycji nie wymieniam.
Tradycyjnie bede ok. 16.30.
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

aswiech pisze:Z blizszych tematow - kto sie dzis do Srodziemia wybiera?
MY, tzn. ja z Kamila. Ale nie wiem o ktorej bo dzis jedziemy do Trzewika nagrywac reklamowke Neuroshimy.
aswiech pisze: Nie mamy gier z Barda tym razem,
hura! hura! hura!
;)
Pozdrawiam,
piterek
ODPOWIEDZ