"Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

"Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: edrache »

Ktoś zna więcej szczegółów?? Jestem bardzo mile zszokowany tą wiadomością:
http://paradoks.net.pl/read/6664
Awatar użytkownika
Onslow
Posty: 42
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:03
Lokalizacja: Konstancin

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: Onslow »

Mile zszokowany - wg. podanego linka widzę coś (bardzo mgliste to widzenie) na podobieństwo GoT-a?
Ciekawe, kto nad tym pracuje.

I jednocześnie obawa - ale to cyt cyt.

Czekam z niecierpliwością na dalsze info.
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: mst »

Duża gra wydawnictwa, które dotąd oferowało tylko literaturę. W środowisku planszówkowym jeszcze chyba nikt o niej nie słyszał ale premiera prawdopodobnie już w listopadzie tego roku. No i post na ten temat wysłany 01/04 - czy to aby nie Prima Aprilis? :wink:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: edrache »

mst pisze:Duża gra wydawnictwa, które dotąd oferowało tylko literaturę. W środowisku planszówkowym jeszcze chyba nikt o niej nie słyszał ale premiera prawdopodobnie już w listopadzie tego roku. No i post na ten temat wysłany 01/04 - czy to aby nie Prima Aprilis? :wink:
ach mst - popsułeś mi humor ;) Przyznaję - dałem się nabrać :oops: A to wszystko dlatego, że dostałem ten link (wysłany wczoraj) dzisiaj od znajomego i nie skojarzyłem
:oops: :oops: :oops:

EDIT: tak w ogóle to straszne jest czytanie RSSów 2. kwietnia z jednodniowym opóźnieniem. Sorry, musiałem się gdzieś wyżalić :)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: mst »

Nie przejmuj się edrache - wczoraj Arkham12 zaoferował primaaprilisowo kilka gier, w tym teoretycznie niedostępnego nigdzie Space Hulka i za moment na Forum pojawił się link, pod którym można go naprawdę nabyć (i to jeszcze taniej niż w ofercie Arkhama) więc może teraz twórczość Dukaja kogoś faktycznie planszówkowo zainspiruje. :)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Onslow
Posty: 42
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:03
Lokalizacja: Konstancin

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: Onslow »

Heh, też nie zwróciłem uwagi na datę, a forum przeglądałem dopiero dzisiaj.

Szkoda.
Awatar użytkownika
ARKHAM12
Posty: 156
Rejestracja: 29 cze 2007, 16:10

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: ARKHAM12 »

Odnosnie niemieckiego Space Hulk'a - sprzedawane zestawy nie sa juz kompletne. Nie ma pudel i krotkich korytarzy :/ No i sklep nie odpowiada. Wiec wypraszam sobie , moj primaaprilisowy Space Hulk byl najlepsza oferta :D
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 683
Rejestracja: 19 cze 2007, 15:21
Lokalizacja: Wawa

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: Wilk »

Ja tam juz zbieralem sie do rozbudowanego rantu, ze co to w ogole za pomysl. :) :twisted:
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: "Inne Pieśni" Dukaja na planszy ??!!

Post autor: mst »

ARKHAM12 pisze:Odnosnie niemieckiego Space Hulk'a - sprzedawane zestawy nie sa juz kompletne. Nie ma pudel i krotkich korytarzy :/
Ale sprzedający oferuje bez dopłaty dodatkowe długie korytarze i dobrą radę, że można je sobie przyciąć do odpowiedniej długości. :lol:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
ODPOWIEDZ