[Warszawa] OKO

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
shliva
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:37
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Dostępność OKO w okresie świątecznym

Post autor: shliva »

Jak wygląda dostępność OKO w dniach 21 grudnia i 28 grudnia. Będzie otwarte :?: Warto planować wizytę :?: Ktoś może udzielić wiarygodnych informacji :?:
Będę wdzięczny za info. :)
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Post autor: waffel »

draco pisze:
zephyr pisze: Czy 21 XII i 28 XII też będą spotkania czy dopiero po nowym roku?
OKO będzie czynne. Sprawdzaliśmy na rozpisce w pokoju Pani dyrektor programowej.
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Post autor: Cin »

draco pisze:OKO będzie czynne.
Czy w związku z tym ktoś się wybiera 21.12?
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Cin pisze:Czy w związku z tym ktoś się wybiera 21.12?
Ja bede. Po 3-tygodniowej przerwie mam wielki apetyt na granie a stos gier w domu kaze znowu grac w kolejne nowosci ;-).

Bede zapewne tradycyjnie ok 18. Chetny jestem na wiele rzeczy, ale zaproponuje tylko:
Starcraft, Im Jahr des Drachen, Race for the Galaxy, z czego 2 pierwsze moge przyniesc. Jacys chetni?

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Post autor: Filippos »

Ja również się wybieram. Jesli są chętni to przyniosę Shoguna, na którego dwa tygodnie temu się spóźniłem. W roku smoka również chętnie bym przetestował. Ostatnio porzuciłem go na rzecz Ghost for Sale'a i sądząc z późniejszych opinii na forum powinienem żałować.

To co? Znajdą się dzielni Daimyo?
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Ja tak wstepnie rzuce haslo: Hannibal Rome vs Carthage - sa chetni?
Wstepnie, bo:
- nie wiem czy zdaze zglebic instrukcje
- nie wiem czy w ogole dotre

Jakby ta opcja nie wypalila, cos z repertuaru Hamburgum, Miasta i rycerze z Catanu, nie wiem co jeszcze?, bym przyniosl.
A jakby ktos mial Cube przypadkiem ze soba i chcial zagrac, to bedzie miala ona priorytet.

[A swoja droga, W roku smoka bardzo mocno polecam. Ostatnio gralismy w piatek w MC , ja osobiscie - trzeci raz (ach, coz to byla za walka z Leo o zwyciestwo :) ) i nie zmieniam ani o jote zdania, ze to bardzo dobra pozycja.]
Awatar użytkownika
dezerter
Posty: 182
Rejestracja: 18 paź 2007, 09:42
Lokalizacja: Szczęśliwice

Post autor: dezerter »

chętnie zagram w reaktywację Hannibala AH. Jako opcja - oczywiście Shogun, no i Starcraft, w którego usiłuję zagrać od ładnych paru tygodni (znowu mi Smocze Gniazdo zamknęli!!!) :?
Awatar użytkownika
Comandante
Posty: 572
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:49
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Post autor: Comandante »

Hanibale sa juz w Polsce, wiec jesli dam rade wpasc do OKA, to przyniose. Tak czy inaczej, w sobote rozgrywka Cie Dezerterze nie minie ;)
Awatar użytkownika
dezerter
Posty: 182
Rejestracja: 18 paź 2007, 09:42
Lokalizacja: Szczęśliwice

Post autor: dezerter »

spoko, już mam dyspensę od małżonki na sobotę - tylko rano zakupy i sprzątanie, potem przerwa na grę - i dalej do odgruzowania przedświątecznego... ale jakby się udało spotkac w piątek na lekki sparring - nie odmówię...
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2006, 09:02
Lokalizacja: Stąd

Post autor: Leo »

Mnie tym razem nie będzie. Niestety.

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz podziękować Kolegom, z którymi grałem w ostatni piątek w W roku smoka. Rozgrywka była pasjonująca, a zwycięstwo Jaxa - piękne.
Monsoon Cafe to jednak miejsce nie dla mnie - głównie ze względu na możliwość palenia. Koszmar! Raczej już się tam nie pojawię - no chyba, że właściciele zaczną wreszcie przestrzegać przepisów dotyczących palaczy.
"Szlabany w głowach podnoszą się najwolniej."
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Don Simon pisze:Chetny jestem na wiele rzeczy, ale zaproponuje tylko:
Starcraft, Im Jahr des Drachen, Race for the Galaxy, z czego 2 pierwsze moge przyniesc. Jacys chetni?
Wszystko wskazuje, że się w końcu pojawię (na 85%). Z chęcią we wszystko z tobą zagram :) Również nie będę miał obiekcji żeby razem z jaxem zanurzyć się w Cubę i Hamburgum :wink:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Pancho pisze:
Don Simon pisze:Chetny jestem na wiele rzeczy, ale zaproponuje tylko:
Starcraft, Im Jahr des Drachen, Race for the Galaxy, z czego 2 pierwsze moge przyniesc. Jacys chetni?
Wszystko wskazuje, że się w końcu pojawię (na 85%). Z chęcią we wszystko z tobą zagram :) Również nie będę miał obiekcji żeby razem z jaxem zanurzyć się w Cubę i Hamburgum :wink:
No oby sie udalo. To w takim razie ja biore Starcrafta i IJdD. Nie wiem tylko, czy dam rade reguly przyswoic obu tytulow, wiec pomoc kogos kto juz gral by sie przydala... Moge tez wziac Cube, o ile nikt inny nie planuje przyniesc.
Ustawcie tak swoje gry, bym ok 18 mogl sie do Was przysiasc...

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

Don Simon pisze:Ustawcie tak swoje gry, bym ok 18 mogl sie do Was przysiasc...
Jasne, szefie.
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 262 times
Been thanked: 296 times

Post autor: siepu »

Witam!
Nie pisałem jeszcze tutaj i w OKO też będzie to moja pierwsza wizyta, dlatego przede wszystkim, chciałbym wszystkich powitać. No i po drugie, zapisać się na Starcrafta, w którego w końcu miałem wczoraj okazję zagrać i spodobało mi się straszliwie nawet mimo bardzo niesprzyjających warunków zewnętrznych :) Usiłuję też namówić kuzyna, jak będzie chętny, napiszę tu.

Aha, jedna sprawa, o 22:25 mam autobus do domu ze Stadionu więc chciałbym zacząć grę tak szybko, jak to tylko możliwe - czytaj najpóźniej o 17:30 (więc jeśli ktoś nie zna zasad i nie ma zamiaru czytać instrukcji, niech stawi się wcześniej, postaram się wytłumaczyć).
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Post autor: Sztefan »

siepu pisze: Aha, jedna sprawa, o 22:25 mam autobus do domu ze Stadionu więc chciałbym zacząć grę tak szybko, jak to tylko możliwe - czytaj najpóźniej o 17:30(więc jeśli ktoś nie zna zasad i nie ma zamiaru czytać instrukcji, niech stawi się wcześniej, postaram się wytłumaczyć).
To w takim razie swój egzemplarz musiałby przynieśc Waffel, bo Szymon przychodzi jak zwykle...


Don Simon pisze:Ustawcie tak swoje gry, bym ok 18 mogl sie do Was przysiasc...
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Wysłałem kobiety do teściów i przyjade otworzyć salę o 16. Intersują mnie wszelkie nowości i wiecie dlaczego.

Pancho to chyba najbardziej skusiły te nowe stoły, co nam OKO zakupiło i musi je sfotografować :twisted: A jakies tam gry, to mniej ważna rzecz...
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

Dobry stół to połowa sukcesu jak mówią miłośnicy carrom :wink:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Pancho »

draco pisze:Pancho to chyba najbardziej skusiły te nowe stoły, co nam OKO zakupiło i musi je sfotografować :twisted: A jakies tam gry, to mniej ważna rzecz...
Kurczę... i jak tu podtrzymać tę tezę, skoro nie wziąłem aparatu :D
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Jakos sie zapakowalem. Mam olbrzymie pudlo ze Starcraftem(aczkolwiek tylko rozfoliowane - nie mailem czasu przygotowac elementow gry), Im Jahr des Drachen(zafoliowane), Cuba(gotowe do gry) i Give me the Brain(jako szybka gre na koniec dnia).

Bede ok. 17:45 - 18:00 w zaleznosci od korkow. Jesli jakis Starcraft bedzie wczesniej to chetnie sie do niego dosiade - instrukcje przeczytalem, wiec moge od razu grac. Jesli gra zaczenie sie wczesniej to sprobuje rozlozyc druga partie. Ale super, gdyby Wam sie udalo ze startem gry poczekac na mnie (zanim wytlumaczycie zasady to pewnie troche czasu minie).

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Post autor: Filippos »

To czy są jacyś chętni na Shoguna?? Bo jeśli nie to chyba nie będę go targał ze sobą.
Dodatkowo wziąć mogę Fury of Dracula, Troję i Osadników karcianych na tak zwany wszelki wypadek.
A będę przed 17.
Awatar użytkownika
dezerter
Posty: 182
Rejestracja: 18 paź 2007, 09:42
Lokalizacja: Szczęśliwice

Post autor: dezerter »

jest tak: będę około 17. Gdyby był również jax z hannibalem - gram. W innym przypadku - Shogun lub Starcraft. Trzeba poćwiczyć szare komórki przed zalewem substancji odzywczych za kilka dni...
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Polaros »

Ja przyjadę zapewne z paczkami z zamowienia z milanu które dzięki staraniom Don Simona odnalazły się na Towarowej. Mam nadzieje że ktoś pomoże mi je wtaszczyć na górę:)
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Polaros pisze:Ja przyjadę zapewne z paczkami z zamowienia z milanu które dzięki staraniom Don Simona odnalazły się na Towarowej. Mam nadzieje że ktoś pomoże mi je wtaszczyć na górę:)
Wow. W takim razie ja też wpadnę do OKA odebrać gierki. super!
Awatar użytkownika
Polaros
Posty: 595
Rejestracja: 23 sie 2006, 15:52
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Polaros »

ja_n pisze:
Polaros pisze:Ja przyjadę zapewne z paczkami z zamowienia z milanu które dzięki staraniom Don Simona odnalazły się na Towarowej. Mam nadzieje że ktoś pomoże mi je wtaszczyć na górę:)
Wow. W takim razie ja też wpadnę do OKA odebrać gierki. super!
Nie chwal dnia przed zachodem słońca - paczki może dzisiaj będą potwierdzę jak do Don Simona zadzwoni pani z poczty
Awatar użytkownika
Trutu
Posty: 501
Rejestracja: 27 wrz 2006, 15:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Trutu »

Dziś rodzinka gania mnie do przedświątecznych porządków, a ja chętnie zagrałbym w War of the Ring. Ktoś może reflektuje?
Prezes

...piszę powoli, bo wiem, że czytacie powoli...
ODPOWIEDZ