Up Front

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Up Front

Post autor: janekbossko »

Stara gra juz do dostania na rynku wtórnym. Przegladajac na bgg forum tej gry znalazlem odświeżoną wersje z nowymi zdecydowanie lepszymi grafikami i mysle czy by sobie nie zamowic profesionalnej wersji made by ArtsCow :)

Graliscie moze? widzieliscie?

Z tego co widze gra jest podobna do Frontline D-Day wiec moze byc ciekawie.
Awatar użytkownika
steady
Posty: 1034
Rejestracja: 25 wrz 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Up Front

Post autor: steady »

Ja grałem z dwa razy w samoróbkę znajomego. Bardzo fajna rzecz, ale trochę trąci myszką. Jeżeli szukasz podobnych wrażeń, polecam Combat Commander - obie gry mają praktycznie identyczny feel.
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Up Front

Post autor: janekbossko »

niestety CC jest dla mnie średnia gra...czyli w Up Front sie nie pakowac?
Awatar użytkownika
dasilwa
Posty: 1128
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:33
Lokalizacja: Stolica
Been thanked: 1 time

Re: Up Front

Post autor: dasilwa »

Grałem w Szczecinie w samoróbkę Up Front więc jak się postarasz to może też Ci się uda i wtedy sam się przekonasz czy warto :)
Awatar użytkownika
zedd
Posty: 331
Rejestracja: 24 sty 2007, 21:09
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 1 time

Re: Up Front

Post autor: zedd »

Yatzek ma Up Fronta - mi się mega podobał, do tego stopnia, że gdybym miał okazję to bym sobie kupił (na samoróbkę nie mam czasu).
Spróbuj i zagraj - jak Ci się spodoba i będziesz chciał sprowadzać to daj znać :)
ODPOWIEDZ