V edycja Pionka - gliwickich spotkań z grami planszowym

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Stax
Posty: 301
Rejestracja: 14 wrz 2006, 01:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stax »

A kto mialby ochote pograc w Tichu?:)
Awatar użytkownika
Van
Posty: 1062
Rejestracja: 24 sie 2006, 19:10
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Post autor: Van »

Ja chętnie pogram w tichu :D mogę, mogę, mogęęę? :roll:
Awatar użytkownika
Tiju
Posty: 79
Rejestracja: 10 lis 2006, 02:02
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tiju »

ja_n pisze:Dopiszcie do nowości Darjeeling, a do gier wszelakich Lord of the Rings + Friends & Foes (Tiju, liczę na partyjkę).
Będę zaszczycona ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lukaszkuch
Posty: 243
Rejestracja: 09 gru 2006, 23:02
Lokalizacja: Rybnik
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Post autor: lukaszkuch »

A czy jest jakaś szansa że ktoś przywiezie Hive'a? Zastanawiam się nad kupnem polskiej wersji i chciałbym najpierw zagrać...
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

lukaszkuch pisze:A czy jest jakaś szansa że ktoś przywiezie Hive'a? Zastanawiam się nad kupnem polskiej wersji i chciałbym najpierw zagrać...
Jak znajde po przeprowadzce... Mam egzemplarz robiony przez Blue, wiec jest w niewielkim woreczku...
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
piterek
Posty: 193
Rejestracja: 16 maja 2007, 11:13
Lokalizacja: Metropolis

Post autor: piterek »

Stax pisze:A kto mialby ochote pograc w Tichu?:)
JA!! Zawsze i wszedzie! :)
Pozdrawiam,
piterek
Awatar użytkownika
buras
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2007, 19:13
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: buras »

aswiech pisze: Jak znajde po przeprowadzce... Mam egzemplarz robiony przez Blue, wiec jest w niewielkim woreczku...
Drogi ASWIECHU postaraj się ją znaleźć, ja też się zatanawiam nad tą grą bo wygląda apetycznie :shock:
Nie widze w spisie CYTADELI (przywioze) czy jest ktoś chetny.. to prosze dopisac do spisu...
Awatar użytkownika
Al
Posty: 560
Rejestracja: 01 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: Wodzisław Śl. ( Gorzyce )

Post autor: Al »

No dobra jak już się zaczęło, to trzeba też coś napisać ;-)

Ja przywiozę kilka nowości z Essen
Uthopia,
Flinke Feger,
dodatek do Filarów Ziemi.

Z pewnych źródeł wiem, że pojawi się też Filou i Rok Smoka.


Van Hoover - nie wiem w sumie jak to wypadnie tym razem, bo po Pionku planujemy dalszą integrację przy piwku w gliwickiej knajpce no i nie wiadomo do której to potrwa. Oczywiście jeśli ludziska wykruszą się zbyt wcześnie, przeniesiemy się do Rybnika. Musimy się jakoś dogadać.


Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś tytułami z mojej listy, to prosiłbym o zapodanie tytułu (bo raczej nie będę taszczył całego zestawu :-/)
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Al pisze: Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś tytułami z mojej listy, to prosiłbym o zapodanie tytułu (bo raczej nie będę taszczył całego zestawu :-/)
Jak rozumiem - chodzi o liste z watku "Sprzedam...?"
Moze jakas promocja Pionkowa?;)
Jeslibys mial brac jednak "zestaw", napisz prosze, jakie gry w nim sie znajda...

A propos, Trzewik - czy tym razem komis bedzie? Tzn. moze byl ostatnio,ale nie zauwazylem...
Jak z identyfikatorami? Sami robimy, czy beda? Jesli beda - to jak sugerowalem - moze po prostu imienne zrobic dla tych, co beda - koszt chyba mniejszy, niz to bylo w przypadku powlekanych...
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
trzewik

Post autor: trzewik »

Lista uzupełniona.
Tak BTW: tam się jeszcze pojawi kilka nowości z Essen, ale czytam reguły - i dopisuje dopiero jak umiem w grę grać. :)
trzewik

Post autor: trzewik »

Komis był (przy akredytacji) i teraz też będzie.
Identyfikatory będą, choć oczywiście stali bywalcy mają swoje, lepsze ;)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

trzewik pisze:Tak BTW: tam się jeszcze pojawi kilka nowości z Essen, ale czytam reguły - i dopisuje dopiero jak umiem w grę grać. :)
Albo przynajmniej sądzisz, że umiesz :D
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

trzewik pisze:Komis był (przy akredytacji) i teraz też będzie.
Identyfikatory będą, choć oczywiście stali bywalcy mają swoje, lepsze ;)
To moze oznaczyc go lepiej?;) Zatem przywioze z soba pare gier.

Skoro juz zas o grach - umie ktos grac w Colossal Arene? Gralismy raz i chyba cos nie do konca zlapalismy;) Obiecuje, ze zrobie wszystko, zeby znalezc Hive, ale obiecac nie moge, ze znajde. Jesli nawet - bez instrukcji, bo przekopanie sie przez papiery to juz masakra...
Ostatnio zmieniony 30 lis 2007, 12:37 przez aswiech, łącznie zmieniany 1 raz.
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

trzewik pisze:Komis był (przy akredytacji) i teraz też będzie.
Potwierdzam - w ostatniej chwili zdążyłem jeszcze kupić od Trzewika Intrygę, w którą natychmiast po powrocie do domu z pionka rodzinnie zagraliśmy - wygrało moje dziecko, skwapliwie akceptując łapówki i konsekwentnie wyrzucając dających większe łapówki na wyspę :lol: przy okazji zniechęcając skutecznie do gry moją żonę. Intryga zdecydowanie nie jest grą rodzinną :twisted: .
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Post autor: cezner »

A czy jest szansa, że pojawi się Brass i Agricola?
Ktoś się pytał o Hive - mam samoróbkę. Mogę wziąć. Chociaż nie wiem czy to sie godzi... :)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

cezner pisze:Ktoś się pytał o Hive - mam samoróbkę. Mogę wziąć. Chociaż nie wiem czy to sie godzi... :)
Na pewno - zwłaszcza, że także Andrzej zapowiedział (wprawdzie nie na 100% ale jednak) przybycie z samoróbką Hive'a - teraz jeszcze tylko trzecie zgłoszenie i bez wątpienia Trzewik ogłosi konkurs na najładniejszą samoróbkę Hive'a :lol:
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
salou
Posty: 1074
Rejestracja: 20 gru 2006, 19:19
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 47 times
Been thanked: 47 times

Post autor: salou »

cezner pisze:A czy jest szansa, że pojawi się Brass i Agricola?
Ktoś się pytał o Hive - mam samoróbkę. Mogę wziąć. Chociaż nie wiem czy to sie godzi... :)
Witam

Mam szczęście posiadać Brassa w seojej kolekcji i oczywiście przyniosę.

Pozdrawiam Salou
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

No to ja się piszę na kolejną rozgrywkę w Brass'a - na pewno będzie tak, że po grze w najbliższy poniedziałek w MDK'u przybędzie mnóstwo nowych pomysłów do testowania :D
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Post autor: stalker »

ja mogę przywieźć swój oryginał Hive...
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
dfrugo
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:37
Lokalizacja: gliwice
Has thanked: 1 time

Post autor: dfrugo »

Mam pytanie.. nie gram w planszówki regularnie. Kiedyś grywałem w magia i miecz. Ale bardzo chciałbym troche pograć:) Czy ten konwent to dobra okazja żeby nauczyć się grac? czy trzeba mieć jakieś doświadczenie czy początkujący też będą mile widziani? a także czy trzeba znać zaady gier czy na miejscu można sięz regułami zapoznać?
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

dfrugo pisze:Mam pytanie.. nie gram w planszówki regularnie. Kiedyś grywałem w magia i miecz. Ale bardzo chciałbym troche pograć:) Czy ten konwent to dobra okazja żeby nauczyć się grac? czy trzeba mieć jakieś doświadczenie czy początkujący też będą mile widziani? a także czy trzeba znać zaady gier czy na miejscu można sięz regułami zapoznać?
Przychodź, przychodź. Nauczą, pokażą co i jak. Dobrze będzie :).
trzewik

Post autor: trzewik »

Dfrugo, zapraszam, konwent jest skierowany także do osób, które nigdy nie grały w gry! Jest to otwarta impreza organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury i skierowana do wszystkich mieszkańców Gliwic. Zapraszam.

Stalker, dodałem twojego Hive do listy gier, pytałem dystrybutora, ale G3 nie zdecydowało się udostępnić nam gry.

Salou, dodałem twojego Brassa do listy gier.

Zostało 7 dni. Yeah...
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Post autor: stalker »

trzewik pisze:Stalker, dodałem twojego Hive do listy gier, pytałem dystrybutora, ale G3 nie zdecydowało się udostępnić nam gry.
Szkoda, że dystrybutor nie chce nawet w imię promocji świetnej gry pójść choć raz na rękę :( Ok, nie ma sprawy -- ja swój egz. chętnie wszystkim udostępnię -- jest naprawdę bardzo wytrzymały :) gra nie zajmuje dużo miejsca, więc zmieści się w placaku -- pewnie z Land Unter albo jeszcze czymś lekkim i przyjemnym :)
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Post autor: kolderek »

ja przyniosę grę karcianą Football Cards. może ktoś będzie miał ochotę zagrać :-)
Awatar użytkownika
ThomasBittern
Posty: 108
Rejestracja: 27 sty 2005, 15:39
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: ThomasBittern »

trzewik pisze:Stalker, dodałem twojego Hive do listy gier, pytałem dystrybutora, ale G3 nie zdecydowało się udostępnić nam gry.
Pisanie nieprawdziwych wiadomości na nasz temat, to firmowa specjalnosć trzewika. G3 zaoferowało udostępnienie nie tylko Roju, ale także dodatku Komar, Żabek i Fasolek. Postawiliśmy wszak tylko jeden warunek.
ODPOWIEDZ