Duelyst

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Duelyst

Post autor: okon »

Ostatnio trafiłem na tą interesującą karciankę w internecine i wydaje się bardzo ciekawa .
Czy grał ktoś może i może powiedzieć coś więcej ??

Grałem tylko troche i ciężko jest mi coś konkretnego powiedzieć .
Na pewno na plus mozna zaliczyć sporą warstwe taktyczną jednostki i bohatera wystawia się na planszy przypominającej szachowice . Położnie każdej jednostki ma olbrzymie znaczenie . Klimatem gra kojarzy sie z Pixel Taktiks https://duelyst.com/.

Gra się przyjemnie i nie ma tu takiej losowości i auto pilota jak w hertstonie . Ciekawy jestem jak to wygląda na poziomie pro talii . Ktoś coś może powiedzieć .
Awatar użytkownika
wolfe
Posty: 264
Rejestracja: 05 cze 2004, 20:40

Re: Duelyst

Post autor: wolfe »

okon pisze:Ostatnio trafiłem na tą interesującą karciankę w internecine i wydaje się bardzo ciekawa .
Czy grał ktoś może i może powiedzieć coś więcej ??
Gra się przyjemnie, może dlatego że Eric M. Lang jest lead designerem. Właśnie zapowiedział drugie rozszerzenie, będzie też aplikacja na tablety i ogólnie plany są wielkie co do tej gry. Sama gra trochę przypomina Summoner Wars ale nie wiem czy to była jakaś inspiracja dla twórców.
Imagine there's no Heaven, it's easy if you try. No Hell below us, above us only sky.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1404
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 187 times

Re: Duelyst

Post autor: Błysk »

A czy da się faktycznie grać f2p? Czy bardziej jednak p2w? ;)
Awatar użytkownika
wolfe
Posty: 264
Rejestracja: 05 cze 2004, 20:40

Re: Duelyst

Post autor: wolfe »

Wiele osób twierdzi że jest to w tej chwili najbardziej przyjazna gra dla ftp. Sporo płacą za DC, mimo że trochę zmienił się system od tego miesiąca - na korzyść tych którzy grają częściej. No to jest też trochę minus - brak trybu casualowego i fabularnego, tylko ladder i gry prywatne.
Imagine there's no Heaven, it's easy if you try. No Hell below us, above us only sky.
ODPOWIEDZ