CDG (Hannibal i Twilight Struggle) kontra Brydż (długie)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Hudson
Posty: 481
Rejestracja: 20 gru 2004, 00:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: CDG (Hannibal i Twilight Struggle) kontra Brydż (długie)

Post autor: Hudson »

kuki pisze:
Comandante pisze:Asia Engulfed
czy mógłbyś podzielić się wrażeniami bo mam diablo ochotę w tą grę zagrać
No i stało się.
http://www.boardgamegeek.com/browser.ph ... ortby=rank
Co prawda ja się tak bardzo rankingami nie sugeruję, ale pierwsze miejsce o czymś świadczy :D
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: CDG (Hannibal i Twilight Struggle) kontra Brydż (długie)

Post autor: jax »

Hudson pisze:No i stało się.
http://www.boardgamegeek.com/browser.ph ... ortby=rank
Co prawda ja się tak bardzo rankingami nie sugeruję, ale pierwsze miejsce o czymś świadczy :D
Niestety ten ranking gier wojennych nie jest zbyt miarodajny. To pierwsze miejsce jest oparte o zaledwie 30 (!) glosow. Dlatego ten ranking podlega jendak duzym fluktuacjom. Zdaje sie ze nie ma w nim w ogole glosow 'usredniajacych' (nie mowie ze powinny byc w takiej ilosci jak przy glownym rankingu, ale jakies powinny byc...)

Zreszta - odeszlismy chyba juz mocno od tematu topiku...
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
ODPOWIEDZ