Statystyka w Mystery of the Abbey

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: folko »

draco pisze:Uiek miał racje opuszczając to forum. Cokolwiek by sie nie chciało zrobić lub napisać, to i tak znajdzie się kilku, którzy wyzwą Cię od najgorszych.
E tam, nie miał racji.
Po pierwsze, nie masz co się przejmować innymi, ja i wielu innych, cię czytam i lubię czytać, po drugie na Uika nikt nie wyzywał ;-) odszedł ze swoich powodów, ja Uika bardzo lubię, ale uważam że odszedł niepotrzebnie i ... skończę ;-)
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Filippos »

A ja już czekam na pasek humorystyczny edrache o znikających postach :mrgreen:
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: melee »

Ja też lubię czytać posty Draco, dlatego wolę, aby nie były kasowane ;)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Don Simon »

Kolko wzajemnej adoracji?
Nikt nikogo tutaj pod pistoletem nie trzyma przeciez.

Ale kasowanie postow przez co watek staje sie nieczytelny jest dla mnie...hmm...nie do przyjecia.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: MichalStajszczak »

draco napisał:
Uiek miał racje opuszczając to forum. Cokolwiek by sie nie chciało zrobić lub napisać, to i tak znajdzie się kilku, którzy wyzwą Cię od najgorszych.
Nie wiem z jakiego powodu uiek opuścił to forum, ale nie przypominam sobie, by oznajmiał, że robi to dlatego, bo ktoś "wyzwał go od najgorszych".
Zwroć jednak uwagę na to, że sam kilka razy sprowokowałeś innych do ostrych wypowiedzi, przedstawiajac jako oczywiste prawdy, swoje niczym nie poparte hipotezy.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: yosz »

A przede wszystkim panowie... nie kłóćmy się ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 523 times

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Harun »

Ciekawy ten wątek - mnóstwo matematyki, statystyki, znikające posty. Poza tym dowiedziałem się, że część graczy jest wyjątkowo wrażliwa i obraża się bo ktoś się z nimi nie zgadza. A to wszystko przy okazji dyskusji o MotA :shock:

Dla mnie ta gra jest wyjątkowa, jest bardzo sympatyczna i gramy w nią dla samej gry. Choć we wszystkie inne gry gramy z pełnym analitycznym zacięciem, to tutaj zrezygnowaliśmy z liczenia punktów i wygrywa ten, kto odganie mordercę - bawimy się klimatem, rozmowami itp. O dziwo nikt nie biegnie co rundę ujawniać podejrzanego na chybił trafił, a grę i tak prawie zawsze wygrywa moja żona, która trafnie ogłasza zabójcę, kiedy inni mają jeszcze po kilka typów. To niebywałe, ale ona nigdy się nie myli. I który z Was matematyków, statystyków, niedoszłych matematyków, niedoszłych statystyków wygra z kobiecą intuicją, hę?
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: mst »

My też gramy tak, że liczy się tylko odgadnięcie zabójcy i chociaż moja żona uwielbia gry detektywistyczne to wygrywa także mój 7-letni syn. :)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5129
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Andy »

U nas też się nie lata do opata z głupotami. :wink: Chodzi przecież o to kto jest mordercą, a nie czy ma on brodę.

Inna sprawa, że w którejś partii tak coś naplątaliśmy w trakcie wymiany informacji, że odbywały się regularne wyścigi do kapitularza, a potem gremialne leżenie krzyżem w kaplicy za fałszywe oskarżenia! :)
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
aZiss
Posty: 91
Rejestracja: 24 paź 2005, 21:13
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: aZiss »

Taaaa, pokłócił się Moderator z Adminem nad rozlanym winem ...

A ja "idę na sklepy" (internetowe) zobaczyć ile ta gra kosztuje, bo mnie to całe leżenie krzyżem zainteresowało, a że po wypłacie to sobie pewnie ją kupię. To jak z kobietami. Jeśli się o jakąś dwóch tak zacnych panów pokłóciło to znaczy, iż musi być tego warta.
Wokół sami lunatycy ...
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Don Simon »

aZiss pisze: A ja "idę na sklepy" (internetowe) zobaczyć ile ta gra kosztuje, bo mnie to całe leżenie krzyżem zainteresowało, a że po wypłacie to sobie pewnie ją kupię. To jak z kobietami. Jeśli się o jakąś dwóch tak zacnych panów pokłóciło to znaczy, iż musi być tego warta.
A ja Ci radze ja jednak najpierw przetestowac w gronie, w ktorym zwykle grasz. Bo, zeby ta gra dzialala, to trzeba umiec odnalezc odpowiedni klimat. Mnie niestetety gra troche rozczarowala...
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: MichalStajszczak »

aZiss napisał:
A ja "idę na sklepy" (internetowe) zobaczyć ile ta gra kosztuje (...) To jak z kobietami. Jeśli się o jakąś dwóch tak zacnych panów pokłóciło to znaczy, iż musi być tego warta.
Don Simon odpowiedział:
A ja Ci radze ja jednak najpierw przetestowac
Też tak jak z kobietami? :D
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: Don Simon »

MichalStajszczak pisze: Też tak jak z kobietami? :D
Jesli kupno to malzenstwo to oczywiscie tak.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
adam.lakomy
Posty: 239
Rejestracja: 31 paź 2007, 18:30
Lokalizacja: Gliwice

Re: Statystyka w Mystery of the Abbey

Post autor: adam.lakomy »

a moze Draco chcal zeby bylo mystery(ius) :lol:
ODPOWIEDZ