Yellow & Yangtze / Huang (Reiner Knizia)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1681
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 879 times

Re: Yellow & Yangtze / Huang (Reiner Knizia)

Post autor: XLR8 »

My nadal gramy i uważamy ja za wybitne dzieło.
:)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4535
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1689 times
Been thanked: 2120 times

Re: Yellow & Yangtze / Huang (Reiner Knizia)

Post autor: PytonZCatanu »

Sporo grałem i w Tygrysa i w YY i choć Tygrysa cenie wyżej jednak, tondo YY spadam chętnie.

Tym bardziej żałuję tej okropnej kampanii Huang, która mnie odrzuciła 😔
Awatar użytkownika
narandil
Posty: 356
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:06
Has thanked: 258 times
Been thanked: 59 times

Re: Yellow & Yangtze / Huang (Reiner Knizia)

Post autor: narandil »

SeekerKuba pisze: 08 sty 2024, 14:22 Jakby ktoś chciał to udostępniam tłumaczenie instrukcji i zasłonki https://drive.google.com/drive/folders/ ... 2pLQP9HHLO


5zl prowizji za dopisek na olx "polska instrukcja do pobrania" z forum/ bgg (tam też wrzuce) :mrgreen:
hej,
dzięki bardzo za te tłumaczenia. Dorwałem wersję francuską, więc jak najbardziej się przyda.

A piszę tutaj, bo minimalnie ją przerobiłem i chciałem się podzielić. Przeróbka była czysto graficzna i polegała na takiej zmianie rozmiarów, żeby była idealnie dopasowana do oryginalnej (po zgięciu wzdłuż bocznych linii środkowej tabeli). Tym samym wystarczy teraz druknąć na grubym papierze i po zgięciu postawić przy oryginalnej zasłonce - tym samym w środku mamy wersję PL a na zewnątrz oryginalną ładną grafikę i nic nigdzie nie wystaje :)

także mała rzecz a mnie cieszy ;)
https://drive.google.com/file/d/1AhcGab ... drive_link
ODPOWIEDZ