[Gdynia] - knajpa planszówkowa

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
chantelle
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2014, 22:55

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: chantelle »

dajcie znać, ja jestem zainteresowana :)
varriv
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2015, 11:52

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: varriv »

Odnawiam temat. Czy jakieś wyjście któregoś dnia pograć się szykuje? Są chętni ludzi czy każdy idzie we własnym zakresie i ma nadzieję, że trafi na chętnych ludzi do grania? A jeśli się coś szykuje to którego dnia wstępnie?
Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 238
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:57
Lokalizacja: Ciężkowice/Gdynia

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: Havelock »

Spotykaliśmy się ostatnio po domach oraz w Ministerstwie gier planszowych w 2-3 osoby, wstępnie raczej wtorki pasują, na inne dni tygodnia też można spróbować się poumawiać.
varriv
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2015, 11:52

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: varriv »

No i dlatego właśnie pytam. Aby się zorientować czy nadal jest ktoś chętny. I też już się kilku ciekawych rzeczy dowiedziałem dzięki wam. Nie podejrzewałem, że w Gdyni są puby nastawione przede wszystkim na gry planszowe. I jak się okazuje nie tylko są ale i od razu dwa. Można by było dnia któregoś dnia zorganizować jakiś konwent. Nie siedzieć tylko w domu i grać. Przykładowo turniej Neuroshimy Hex albo np rozgrywkę Wojny o Pierścień (tylko na nią to trzeba masę czasu mieć)
Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 238
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:57
Lokalizacja: Ciężkowice/Gdynia

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: Havelock »

Jeśli jesteś chętny na granie, to mi w sumie codziennie pasuje, ale czy na 100% to wiem dzień wcześniej albo maksymalnie tego samego dnia. Jak coś to daj znać, najlepiej na PW.
chantelle
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2014, 22:55

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: chantelle »

też się piszę na gry w Gdyni :)
Awatar użytkownika
Agrowal
Posty: 38
Rejestracja: 03 sty 2012, 21:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: Agrowal »

To może i ja też bym się wybrał jakbyście grali :)
Od czasu kiedy grywaliśmy w Aniele nie grałem "na mieście", a to całkiem sympatyczna odmiana po ciągłym męczeniu ciężkich tytułów typu 4x z kumplami :P
Grzegorz
varriv
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2015, 11:52

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: varriv »

Właśnie. Trzeba by się było w końcu jakoś dogadać. Wybacznie moje milczenie tyle czasu ale jednak nie miałem ostatnio kompletnie czasu na nic. Szukanie pracy jednak może nieco człowieka nie tylko dobić psychicznie ale i przytłoczyć. W każdym razie już czas i możliwości na powrót są to któregoś dnia można by było wieczorem wyjść zagrać w jakieś gry. Co wy na to?
zygmuntix
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2011, 16:39

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: zygmuntix »

Cześć,

Czy nadal są tutaj chętni na spotkania planszówkowe w Playground Cafe? Wciągam w to tyle swoich znajomych ile się da, ale każdy może w innym czasie. Mam właściwie tylko jednego takiego kolegę, co często ze mną gra (1-2 razy w tygodniu), pozostali rzadziej, także zawsze można się zgadać i umówić :)

Pozdrawiam,
Zygmuntix
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4075
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 283 times
Been thanked: 170 times

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: lacki2000 »

Chętni są ale z czasem gorzej. Może dałoby się tak jakoś zaproponować jeden cykliczny termin dla forumowiczów w PGC? Taki co by pasował największej liczbie osób. Bo tak tylko pytać czy ktoś przyjdzie to nikt nie przyjdzie :) Mi pasują wstępnie tylko środy po 18:00.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 238
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:57
Lokalizacja: Ciężkowice/Gdynia

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: Havelock »

Ja właściwie wiem z dnia na dzień czy popołudnie będę miał wolne i weekendy na razie najbardziej mi pasują.
Anv
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2015, 17:38

Re: [Gdynia] - knajpa planszówkowa

Post autor: Anv »

Czyli jaki termin ustalamy? Wtorek po 18 by mi pasował. Jedna ciekawa gra do 3 godzinek
ODPOWIEDZ